Ünlü CEO Tarih Verdi: İşte Bir Sonraki Kripto Boğa Sezonu Zamanı!

1.297

Kriptoarena.com olarak da bildirdiğimiz gibi, Terra (LUNA)’nın sert bir savunucusu olan Galaxy Digital’in CEO’su Mike Novogratz, bir sonraki kripto boğa koşusunun 2022’nin 4. çeyreğinde başlayacağını tahmin ediyor. Ayrıca FED’in kriptolarla ilgili olarak bazı aşırı adımlar atacağına inanıyor. İşte ayrıntılar…

FED kripto paralarla ilgili sert kararlar alabilir

Bir konferansta LUNA’nın sert bir savunucusu olan Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, bir sonraki kripto boğa koşusunun Q4 2022’de başlayacağını tahmin ettiğini söyledi ve FED’in kriptolarla ilgili bazı aşırı adımlar atacağına inanıyor. Ünlü CEO, bu nedenle FED’in hareketinden önce al-sat yapmayacağını söylüyor ve şunları ekliyor:

Umudum, dördüncü çeyrekte ekonominin, FED’in duraklayacağımızı söylediği kadar göstereceği ve ardından bir sonraki kripto döngüsünün başladığını göreceksiniz. O zaman Bitcoin hisse senetlerinden kopacak ve piyasalara liderlik edecek.

Ünlü CEO Tarih Verdi: İşte Bir Sonraki Kripto Boğa Sezonu Zamanı!

Boğa koşusu tahmininin yanı sıra CEO, ABD enflasyon oranlarının da yüzde 5’e düşeceğini öngördü. Dahası, kripto alanının sonunda borsalardan ayrılabileceğine inanıyor. LUNA’dan da bahseden Mike Novogratz şunları dile getirdi:

Bu kadar açgözlü olma dürtüsüyle savaş. LUNA’ya yeterince erken girenler 300x’lik kolay bir geri dönüşe sahipti ve bu piyasalarda gerçek değil. Ekosistemler gerçekten hızlı gittiğinde, bunun bir nedeni var. Neye yatırım yaptığınızı bilin. Yüzde 18’ini bedavaya alamazsın.

Bitcoin toparlanmakta zorlanıyor

Şu anda, Bitcoin fiyatları zor bir zaman geçiriyor, çünkü birçok neden BTC fiyatını 30 bin doların altına düşürdü. Dahası, BTC fiyatlarının çok yakında 20 bin dolara düşmesi ve tüm kripto alanını daha da aşağıya çekmesi bekleniyor. Yine de bir toparlanma olasılığı yakında fiyatları kritik direncin üzerine çıkarabilecek bir yer açabilir. Bu, boğaların yıllık hedeflere doğru önemli bir yükselişi dengelemek için piyasaya girebileceği zaman olabilir. Ve bu nedenle Bitcoin (BTC) fiyatları 35 bin doların üzerinde iyileşene kadar, piyasaların istikrara kavuşma şansı daha az olabilir.

Ünlü CEO Tarih Verdi: İşte Bir Sonraki Kripto Boğa Sezonu Zamanı!

DeVere Group’un CEO’su ve Kurucusu Nigel Green’e göre, yatırımcılar 2022’nin 4. çeyreğinde Bitcoin’in USD değerlemesinden “önemli bir sıçrama” beklemelidir. Ona göre, BTC  küresel borsalarla yüksek oranda ilişkilidir ve herkes için düşüş sona ermek üzeredir. Yakın tarihli bir açıklamada Green, Bitcoin’in dibinin yakın olduğuna dair iyi göstergeler olduğunu belirtti ve “izleme hizmetleri, “içeridekilerin” bir satın alma çılgınlığında olduğunu ortaya koyuyor. Ona göre, birçok insan mevcut durumdan yararlandı ve kripto varlıklarını daha düşük fiyatlarla artırdı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak coinpedia
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku