Cardano Ekosistemindeki Bu Gelişme, Ralli Habercisi mi?

81

Cardano geliştiricisi InputOutput, blockchain ekosisteminin üzerine inşa edilen 1.003 projeye sahip olduklarını belirtiyor. Cardano Vakfı, Emurgo ve InputOutput, Consensus 2022’de özel bir Cardano topluluk etkinliği planladıklarını açıkladı.

Cardano blockchain’inde 1.003 proje inşa ediliyor

Cardano(ADA) fiyatı bir gecede yüzde 9 oranında kazanç sağladığı görüldü. Analistler, bu yükselişle birlikte Ethereum’u geride bırakacağını düşündükleri altcoin için 0,73 dolar seviyesinde bir hedef belirlediler. Cardano blockchain ekosistemi geliştiricileri, IOHK Girdi Çıktılarında ağ üzerinde 1.003 projenin geliştirildiğini duyurdu. Cardano blockchain’inde yüksek geliştirme faaliyetinin, yatırımcılar arasında bir yükseliş hissi uyandırdığı belirtiliyor.

Cardano ekosisteminde, aylık Github sürüm kontrol kuruluşu tarafından bildirilen rakamlara göre sürekli olarak rakipleri olarak görülen, Ethereum(ETH), Solana(SOL) ve Avalanche(AVAX) gibi diğer altcoin’lerden daha iyi performans gösterdiği sunuldu. Bu, bir blockchain ağındaki geliştirme etkinliğini ölçmek için kullanılan ölçümlerden biri olarak bilinmektedir. Cardano blockchain geliştiricileri olan IOHK Girdi Çıktısında, yakın tarihlerde Ethereum ekosistemi ağı üzerinde geliştirilmekte olan projelerin toplam sayısını vurguluyor. Cardano’daki 1.003 proje ile yerel token ADA’nın, geliştiriciler ve topluluk arasında popüler bir seçim olarak ortaya çıktığı belirtiliyor.

Bu projelerin büyük çoğunluğunun, yüzde 40,4’ü NFT’lerden oluştuğu, bunu sosyal ve topluluk, meta veri deposu ve oyun protokolleri takip ettiği aktarılıyor.

Cardano Consensus 2022’de

IOHK, yaklaşan Vasil Hard Fork birleştirici etkinliği için son hazırlık aşamasında. Hard Fork’un Plutus Smart Contract platformunu geliştirmesi beklendiği açıklanıyor. Plutus, geliştiricilerin uygulamalar oluşturmalarına ve Cardano blockchain’i ile etkileşime girmesine izin vereceği belirtiliyor. Hard Fork’un 29 Haziran tarihinde gerçekleşmesi planlanıyor ve IOHK, son test aşamasında keşfedilen kritik sorunları çözmek için çalıştığı belirtiliyor. Hard Fork yaklaşırken, Cardano(ADA) sahipleri arasında bir yükselişin gelebileceği düşüncesi olduğu bildiriliyor.

Consensus, kripto para ekosistemindeki etkinlikleri ve projeleri sergileyen büyük ölçekli bir kripto festivalidir. Consensus 2022’nin 9-12 Haziran tarihleri ​​arasında Austin, Teksas’ta gerçekleşmesi planlandığı açıklandı. IOHK, Cardano’nun etkinliğini adına katılımın ücretsiz olduğu bir Consensus toplantısını onayladıkları açıklamasında bulundu. Altcoin’in kripto para ekosistemindeki bu tür önemli olaylarda yer alması, ADA sahipleri arasında güven oluşturuyor.

Analistler ADA’daki yükseliş konusunda iyimser

Kripto para analisti ve yatırımcısı Phoenix_Ash3s, yakın tarihli bir ADA fiyat tablosunu değerlendirdi. Analist, ADA fiyatının yükseliş potansiyeline sahip olduğunu ve altcoin’in 0,73 dolar seviyesindeki hedefe ulaşabileceğine inandığını belirtiyor. Bunun gerçekleşmesi sonrası ADA fiyat seviyelerinde konsolidasyon izlenebileceğini belirtiyor. Analist, diğer kripto birimlerine oranla ADA’nın son düşüşünden daha güçlü şekilde kendini ortaya çıkarttığını savunuyor.

Cardano Ekosistemideki Bu Gelişme, Ralli Habercisi mi?

FXStreet analistleri, ADA fiyatında yüzde 27 kazanç elde etme fırsatının olduğunu belirtiyorlar. Analistler, ADA fiyat tablosunda bir Fincan Kulp Formasyonu olduğu bildiriyorlar ve bunu bir yükseliş flaması olarak değerlendirdiklerini söylüyorlar. Analistler, Cardano’da yüzde 27’lik bir artış öngörerek 0,80 dolar fiyat seviyesinde bir hedef belirlediklerini açıklıyorlar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak fxstreet
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku