Popüler Analist Cardano Rallisinin Başlayacağı Tarihi Açıkladı!

196

Geniş kitleler tarafından yakından takip edilen kripto piyasası analisti Benjamin Cowen, piyasa değerine göre en iyi 3. kripto para birimi Cardano (ADA)’nun yeni zirvelere çıkması için izlemesi gereken yolu belirliyor.

Analist Benjamin Cowen, ADA hakkındaki analizlerini sunuyor

YouTube’ta 561 bin abonesi olan ünlü kripto para piyasası analisti Benjamin Cowen, geçtiğimiz günlerde yayınladığı yeni videosunda en büyük 3. kripto para birimi Cardano (ADA) hakkında analizlerini sunuyor. Cowen, Cardano’nun 2020’nin en düşük seviyesi olan 0,02 dolardan 2,50 dolara çıktıktan sonra piyasada yatay bir durgunluk beklediğini söylüyor. Analistin konuya ilişkin yorumu şu şekilde:

Bu, çılgın bir yükselişten sonra ADA ile olacağını tahmin ettiğimiz türden bir şey. Ve döngünün daha da uzun süreceği fikri, uzun bir konsolidasyon aşaması elde etmek mantıklı. 0,02 dolardan 2,00 dolara gidip, daha sonra genellikle 2,00 doların tutulabileceğini piyasaya kanıtlamadan daha yükseğe devam edemezsiniz.

Piyasa değeri 72,531,903,128 dolara ulaşan en iyi 3. kripto para birimi olan Cardano son 7 günde yüzde 3,05 oranında artış yaşadı. Yazım sırasında popüler altcoin projesi ADA, 24 saat içinde yüzde 1,95’lik bir düşüş ile 2,27 dolardan işlem görüyor.

Cowen, Cardano (ADA)’nun kasım ile mart arasında hareketlenmesini bekliyor

Popüler analist Benjamin Cowen, kripto para biriminin analizine devam ederken bir sonraki büyük çıkışın ne zaman başlayacağı konusunu da inceliyor. Cowan, Cardano (ADA)’nun kasım ortası ile mart ortası arasında hareket etmesini bekliyor. Kendisinin bu konudaki açıklamaları ise şöyle:

Bu uzun yeniden birikim aşamasının ne kadar sürebileceğini düşündüğümde, 1 ADA tutmanın ne anlama geldiğine dair yeni bir paradigma değişimine geçişin muhtemelen bu bölgede bir yerde başlayacağını söyleyebilirim. Kasım ortasından Mart ortasına kadar.

ADA başka bir ralliye başlamadan önce Cowen, Bitcoin (BTC)’in 20 haftalık hareketli ortalamada çizgiyi korumaya devam etmesi gerektiğini vurguluyor. Kasım ayının Cardano (ADA)’nun patlak verdiği ay olabileceğini düşünen analist bu konuda şu açıklamayı yapıyor:

Bu nedenle, en iyi senaryoda, eğer Bitcoin 20 haftalık hareketli ortalamayı tuttuktan sonra ralli yapmaya devam ederse, o zaman belki de Kasım ortası, en erken bir ralli görebileceğimiz zamandır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com/
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku