Cumhuriyetçi Kongre Adayı Bu 3 Altcoin Projesine Dikkat Çekti!

130

David Gokhstein, köpek kripto paraların son zamanlardaki muazzam büyümesini vurguladı: altcoin SHIB, FLOKI ve DOGE’nin istikrarlı yükselişi. PAC Protokolü CEO’su David Gokhshtein Twitter’da yaptığı paylaşımda, SHIB ve FLOKI’nin son günlerde büyük ölçüde arttığına dikkat çekti. Ayrıca ilk köpek parası olarak Dogecoin’den bahsetti.

Gokhstein: artık $DOGE, $SHIB ve $FLOKI’niz var

Aynı zamanda eski bir Cumhuriyetçi Kongre adayı olan David Gokhstein, son tweetinde Elon Musk tarafından pompalanan en popüler meme paralarından bahsetti. Altcoin Shiba Inu (SHIB) ve Floki Inu (FLOKI) ile Dogecoin, Japon köpek ırkı Shiba Inu’dan ilham almıştır. Geçen hafta boyunca, SHIB şaşırtıcı bir artış gösterdi ve %317,35 gibi büyük bir patlama yaşadı.

Ralli ilk olarak isimsiz bir balinanın altı trilyonluk bir yığın satın aldığı haberi ve ardından hafta sonu boyunca toplam 276 milyar SHIB’lik üç büyük miktarda altcoin satın aldı. Görünüşe göre, Gokhshtein herhangi bir SHIB’ye sahip değil ve son tweetine göre bunun için bazı kişisel nedenleri olabilir. Ancak, SHIB topluluğuna şans diliyor.

Altcoin SHIB ve FLOKI, Dogecoin’den daha iyi performans gösteriyor

Daha sonra Elon Musk, Twitter sayfasında altcoin Floki adlı Shiba Inu yavrusunun bir fotoğrafını yayınladı. Bu, SHIB rallisine daha fazla ivme kazandırdı ve FLOKI’nin de yükselmesine izin verdi. SHIB geçen gün ilk 20 listesine bile girdi ve bugün 15. sırada yer alıyor. Kripto para, son 24 saatte %31 büyümenin ardından 0,00003141 dolardan işlem görüyor. Kripto para, fiyat artışında DOGE’den daha iyi performans gösterdi. SHIB piyasa değeri şimdi 12.399.994.375 dolara yükseldi. Ticaret hacmi ise 18 milyar doları geride bıraktı.

Şu anda SHIB, 10 Mayıs’ta ulaşılan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,0000388 doları yeniden yakalamaktan sadece %18 uzakta. Altcoin DOGE, 4-6 Ekim’den sadece %26,48 yükseldi, ancak şimdiye kadar %8,9 düştü. CoinMarketCap’e göre FLOKI, yaklaşık olarak benzer bir büyüme göstererek 0.00006739 dolardan işlem görüyor. Yine de 1 milyar doların altında bir piyasa değeri ile 2.770’inci sırada yer alıyor ve toplam piyasa değeri 634.885,530 dolar. FLOKI/WETH çifti geçtiğimiz gün % 43.26 oranında yükseldi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak U.today
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku