Teknik Analist Cardano Yatırımcılarının Beklediği Açıklamayı Yaptı!

134

Popüler analist Michaël van de Poppe tarafından yapılan en son teknik analize göre Cardano (ADA), mevcut seviyesinden yeni zirvelere sıçramanın eşiğinde. Van de Poppe, ADA/BTC grafiğine ve önceki performanslarına dayanarak Cardano’nun gidişatı hakkında fikirlerini öne sürdü.

Grayscale’in Cardano hakkındaki raporu

Son zamanlarda, dijital varlık yönetimi firması Grayscale, yeni yayınlanan raporuna göre, Cardano’nun 2021’in başından bu yana yaklaşık 13 kat artışla günde 115.000’den fazla işlem gerçekleştirdiği iddia ediliyor. Üstelik Grayscale, Cardano (ADA)’nun ağ genişlemesini sürdürme yeteneğinin, kısa ve orta vadede kripto para birimine yeni yatırımcıları çekmenin ve sürdürmenin anahtarı olabileceğini vurguluyor. Grayscale’in raporunda konuya ilişkin olarak şunlar belirtiliyor:

DApp’ler (merkezi olmayan uygulamalar) ve diğer yeni kullanım durumları yeni kullanıcıların ilgisini çekerse, artan ağ kullanımını yönlendirirse ve Cardano’nun ölçümlerini iyileştirirse, bu faktörler mevcut ve dış yatırımcılar tarafından ADA’nın temel değer rotasyonunu destekleyebilir.

Kripto para biriminin mevcut kullanıcı sayısı yaklaşık 2,8 milyonken, bu sayı yılın başından bu yana 7,3 kat büyümeyi temsil ediyor. Ayrıca Grayscale, Cardano (ADA)’nun “kullanıcılar için çekici bir bulut uygulama platformu ve dApp ekosistemi” oluşturma kapasitesinin, protokolün kripto atmosferinde uzun vadeli bir başarı olup olmadığına karar vereceğini belirtiyor.

ADA aslında bir hayalet zincir mi?

Alonzo hard fork’u yaklaşırken ve ardından Cardano’daki fiyat çöküşüyle ​​birlikte ağustos ayında 3,00 dolara ulaşan destansı rallinin ardından, bazı yatırımcılar, özellikle daha karamsar olanlar, kripto para için farklı beklentilere sahipler. ADA’nın henüz tamamlanmaktan çok uzak bir proje planı var ve bu da bu bakış açılarını güçlendiriyor. Ayrıca, Cardano (ADA)’nun gerçekten işleyen bir ürüne sahip olup olmadığı ve bazıları tarafından “Hayalet Zincir” olarak adlandırıldığı konusunda devam eden bir anlaşmazlık var. Aslında, proje, özellikle akıllı sözleşmeler ana ağ üzerinde henüz yeni uygulandığı için, rekabet eden proof-of-stake ağlarıyla ilgili çok şey yakalayabilir.

Cardano sahipleri Chainlink entegrasyonları ve Veritree (#CardanoForest), Dish telekomları ve Rival video oyunları gibi şirketlerle son teknoloji iş birlikleri haberleriyle sürekli olarak destekleniyor. Cardano’nun yakın zamanda EMURGO’dan 100 milyon dolarlık bir yatırımı açıklaması, kısa süre önce başarılı bir konferans düzenlemesi, ana ağında akıllı sözleşmelerin konuşlandırılması Ethereum (ETH) rakibinin platformunda merkezi olmayan uygulamalar (dApp’ler) oluşturması gibi pek çok başarısı bulunuyor. Son olarak, 28 Eylül’de yapılan bir duyuruda Ardadex Protokolü, ADA Blockchain’inde hem DEX hem de NFT fırlatma paneli işlevselliği sunan ilk DeFi platformu olacağını duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Finbold.com/
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku