Wrapped NXN Nedir? WNXM Nasıl Alınır?

15

Wrapped NXN nedir? Wrapped NXN, sigorta alanını Blockchain teknolojisiyle entegre ederek, merkeziyetsiz hizmetler sunan bir projedir. Kriptoarena.com olarak bu makalede, Wrapped NXN nedir, ne sunmaktadır, WNXM nedir, avantajları ve dezavantajları nelerdir, nasıl alınır gibi yatırımcıların sıklıkla arattığı soruları yanıtladık. Gelin birlikte projeyi mercek altına alalım.

Wrapped NXN nedir?

Wrapped NXM (WNXM), Ethereum alt yapısı üzerine kurulan ve 202 yılında Hugh Karp tarafından piyasa sürülen bir kripto para birimidir. WNXM Coin ayrıca, Nexus Mutual protokolü için yeni bir yönetim belirteci olarak kullanılır. Projenin amacı, WNXM Coin’in öncelikle sermaye teminin teşviki için kullanmasının yanı sıra mütekabiliyet sermayenin mülkiyetini benimsemeyi amaçlamıştır. Kısacası karşılıklı sermaye artarak WNXM Coin değerinin de artırılması amaçlanmaktadır. WNXM Coin’in protokol üzerinde teminat satın alımları, yönetişim, talep ve risk değerlendirmelerine katılım için kullanılır. Sigorta işlemlerine merkezi olmayan alternatif bir platform olmayı hedeflemiştir. Sigorta sektöründe adeta bir devrim yapmayı amaçlamıştır. Ancak, yeni ve daha oturtulmayan bir projedir.

Avantajları nelerdir?

  • Uzun vadede yatırımcıların yüzünü güldürecek bir varlıktır.
  • Karşılıklı sermayenin artmasıyla orantılı olarak altcoin’in değeri de artmaktadır. Bu sayede, yüksek getiri fırsatı sağlamaktadır.
  • Global ve güvenilir borsalarda listelenmektedir.

Dezavantajları nelerdir?

  • Karşılıklı sermaye havuzunun düşmesi ile orantılı olarak değeri de düşmektedir. Yani, bu yöntem ile kâr yerine zarar da yaşanabilme ihtimali bulunmaktadır.
  • Siber saldırılara karşı güvenliğinin zayıf olduğu bilinmektedir. Buna göre, henüz güvenliğini tam anlamıyla sağlayabilmiş değildir.

Wrapped NXN nedir? WNXM nasıl alınır?

WNXM coin, Binance, Mandala Exchange, OKX ve Hotcoin Global gibi güvenilir, popüler ve işlem hacmi geniş borsalarda listelenmektedir. Öncelikle, yukarıda belirtilen WNXM Coin’in listelendiği herhangi bir borsa platformuna giriniz. Ardından ücretsiz hesap oluşturma sayfasına giriniz. Sizden istenilen bilgileri girdikten sonra hesabınızı oluşturunuz. Kimlik doğrulama işlemi adımlarını tamamlayınız. Şimdi hesap açılış ve doğrulama işlemini tamamladığınıza göre, borsanın para yatırma sekmesinden sizin için uygun olan yöntem ile para transferi gerçekleştiriniz. Son adımda, WNXM Coin’in listelendiği borsa sekmesine giriniz. Güncel fiyat üzerinden veya dilediğiniz tutarı girerek WNXM Coin sahibi olabilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku