MemeCoin Projelerinin İşlem Hacmi Artıyor! Fiyatlar Nasıl Etkilenecek?
MemeCoin Projelerinin İşlem Hacmi Artıyor! Fiyatlar Nasıl Etkilenecek?

Memecoin Projelerinin İşlem Hacmi Artıyor! Fiyatlar Nasıl Etkilenecek?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son 24 saat içerisinde popüler memecoin projeleri Shiba Inu ve Dogecoin’in gösterdiği performans, birçok yatırımcının dikkatini çekti. Kripto para piyasalarının önde gelen uzmanları ise artan işlem hacimleri nedeniyle popüler memecoin’lerin fiyat analizinde bulundu! İşte detaylar…

Popüler memecoin Shiba Inu’dan son 24 saat içerisinde yüzde 27’lik yükseliş!

Popüler memecoin projelerinden Shiba Inu ve Dogecoin, son 24 saat içerisinde sırasıyla yüzde 27 ve yüzde 7’lik yükseliş performansı ile birçok yatırımcı ve uzmanın dikkatini çekti. Son 24 saat içerisinde memecoin piyasa değeri ise toplamda yüzde 13.19’luk bir arıtş gösterdi. CoinMarketCap verilerine göre, 10,642,726,695 dolarlık piyasa değeriyle Dogecoin, 10.sırada yer alıyor. 12.Sırada ise Shiba Inu, 9,790,718,061 dolarlık değeriyle dikkat çekiyor. Memecoin projelerinin işlem hacimleri, memecoin’lere olan ilginin yeniden canlandığını göstererek yüzde 151 oranında artış yaşadı.

Kripto para piyasalarının popüler balina izleme platformu olan Whalestats verilerine göre Shiba Inu, son 24 saatlik periyotta en büyük 1000 ETH balinası arasında işlem hacmi bakımından ilk 10’da yer alıyor. 2 Ağustos tarihinde Shiba Inu geliştiricileri, çok beklenen kart oyunu Shiba Eternity’nin adını açıkladı ve olumlu beklentilere yol açtı. Shibburn web sitesindeki verilere göre, Shiba Inu’nun rallisi için başka bir katalizör görevi gören durum ise son 24 saatlik periyotta 292 milyondan fazla Shiba Inu token’ının yakılması. Token yakılmasının, garanti edilmese de fiyatlar üzerinde olumlu bir etkisi olduğuna inanılıyor. Geçen hafta, Dogecoin Vakfı Geliştiricisi Michi Lumin, Dogecoin Vakfı tarafından Dogecoin’in çeşitli platformlara hafif ve doğrudan entegrasyonunu sağlayan, Dogecoin yapı taşlarından oluşan bir C kütüphanesi olan libdogecoin’in ilk sürümünü duyurdu.

Popüler memecoin’lerin popülerliği günden güne artıyor!

Bir diğer yandan kripto para piyasalarının popüler memecoin’leri Shiba Inu ve Dogecoin’in karlılığı, yaşadığı yükselişle beraber daha fazla yatırımcıya kar elde ettirdikleri için artış yaşadı. Yazının yazıma hazırlandığı sırada Shiba Inu, son 24 saatlik periyot içerisinde kazandığı yüzde 27’lik değerle 0.00001613 dolar seviyelerine yükseldi. Son 1 haftalık süreçte ise yüzde 38 oranlarında değerlenen Shiba Inu, birçok yatırımcının yüzünü güldürdü.

Dogecoin ve Shiba ınu'da Bu gelişmeleri Kaçırma!

Öte yandan daha önce kriptoarena.com olarak bildirdiğimiz gibi, Dogecoin ise son 24 saat içerisinde yüzde 7.1 değer kazanarak 0.079392 dolar seviyesine kadar yükseliş yaşadı. Geçtiğimiz haftadan bu yana ise popüler memecoin, yüzde 16 değer kazandı. Anlık olarak Shiba Inu (SHIB), en büyük 12.kripto para birimi olarak kendine yer buluyor. Dogecoin ise 10.47 milyar dolarlık piyasa değeri ile 10.sırada yer alıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Memecoin Projelerinin İşlem Hacmi Artıyor! Fiyatlar Nasıl Etkilenecek?