Bir Hack Haberi Daha: Bu Büyük Metaverse Coin Saldırı Altında!

67

Daha önce de kriptoarena.com olarak belirttiğimiz üzere, son günlerde küresel kripto para piyasası arka arkaya saldırılara maruz kalıyor. Son yaşanan saldırı ile beraber metaverse coin The Sandbox, kritik açıklamalarda bulundu. Peki, The Sandbox için uzmanlar ne düşünüyor? İşte detaylar…

Metaverse coin projesi Sandbox, Instagram hesabının saldırıya uğradığını açıkladı!

DeFi merkezli Metaverse Coin projesi The Sandbox, bugün paylaştığı bilgilerle Instagram hesabının saldırıya uğradığını kabul etti. The Sandbox ekibi, Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarla beraber, Sandbox’ın sosyal medya platformu üzerinden alınan bağlantılarla etkileşime girmemeleri tavsiye edildiğini ekledi.

Twitter üzerinden açıklamalarda bulunan popüler metaverse coin projesi Sandbox, resmi Instagram hesabının saldırıya uğradığını kabul ederek, birçok kullanıcıya belirli talimatlarda bulundu. Popüler metaverse coin projesinin geliştirici ekibi konu hakkında uyarılarda bulunurken, The Sandbox’tan olduğunu iddia eden sosyal medyadaki herkesle iletişim kurmamasını da rica etti. Bir diğer yandan The Sandbox ekibi, güvenlik ekibinin bu konuyu araştırdığını da ekleyerek kullanıcılarının içini az da olsa rahatlattı. The Sandbox, Instagram hesabının da geçiçi olarak devre dışı bırakıldığını açıkladı. Popüler metaverse coin projesinin güvenlik ekipleri, halen hesapları kurtarmaya çalışıyor. Öte yandan projenin sahiplerinden ise herhangi bir çalınan fon veya kullanıcıların hack nedeniyle mağdur edildiğine dair bir bilgilendirme gelmedi.

Son günlerde yaşanan saldırılar kripto para piyasasına büyük zarar verdi!

Son günlerde güvenlik ihlalleriyle beraber ortaya çıkan hack saldırıları, kripto para piyasasını büyük sarsıntılara uğrattı. Birçok kripto para piyasası büyük miktarda kayıplar yaşayarak, kayıplarını telafi etme yoluna girdi. Nomad ve Solana olaylarından sonra, ZB kripto borsası da korsanların radarına takılmış bulunuyor. Güncel verilere göre saldırıda, yaklaşık 3.6 milyon dolarlık fon çalındı. Saldırının hemen ardından ise yaklaşık olarak 2224 adet ETH’nin tehlike altında bulunduğu açıklandı.

Poly Network Projesini Hackleyen Bilgisayar Korsanı: Tek Amacım Eğlenmekti!

Bir diğer yandan popüler metaverse projesi The Sandbox, son 7 günlük süreçte yüzde 2.3 değer kaybı yaşadı. Birçok yatırımcının uzun zamandır yükseliş yaşamasını beklediği popüler metaverse projesi, son 24 saatlik süreçte ise yüzde 4 değer kaybı yaşadı. Anlık olarak ise The Sandbox (SAND), 1.29 dolardan işlem görüyor. Son 24 saat içerisinde ise işlem hacmi yüzde 11 azalarak 274 milyon dolar seviyelerine düşüş yaşadı. Popüler kripto para projesinin piyasa değeri ise 1,650,527,850 dolar değerinde bulunuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak coingape
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku