Winklevoss Kardeşlerden Çarpıcı Bitcoin (BTC) Tahmini!

74

Winklevoss kardeşler Cameron ve Tyler, yakın zamanda Bitcoin (BTC)’in 500 bin dolara ulaşması konusundaki tahminlerini tekrarladılar. The Gemini kripto borsası kurucuları, hafta sonu Miami’de düzenlenen 2021 Bitcoin Konferansı’nda konuşurken yükseliş tahminlerini yinelediler. Şu anda 36.221 dolardan Winklevoss ikizlerinin fiyat tahmini, Bitcoin’in hedefe ulaşmak için 13 kattan fazla yükseleceği anlamına geliyor.

Bitcoin sarı parayı geçecek

Konferansta konuşurken ikiz, Bitcoin (BTC)’den altın 2.0 olarak bahsetti. Kripto para biriminin altını bozacağından ve piyasa değerinde sarı parayı geçeceğinden eminler. Tyler, altının mevcut piyasa değeri olduğu için BTC’nin 10 trilyon dolar veya daha fazlasına ulaşması gerektiğini belirtti. Bitcoin’in 1 trilyon dolar civarında dalgalandığını belirten Tyler, kendisinin ve Cameron’ın kripto paranın piyasa değerinin en az 10 kat artacağına inandıklarını da sözlerine ekledi. Ayrıca Bitcoin savunucuları, Bitcoin’in mevcut işlem fiyatıyla uzun vadeli bir alım olduğunu belirtti. Daha fazla konuşan Gemini borsasının CEO’su Tyler şunları söyledi:

10 trilyon dolarlık bir piyasa değerinde, bir Bitcoin’in 500 bin dolar değerinde olacağını düşünüyoruz. Bu öngörünün on yıl içinde ayrıca kesinlikle önümüzdeki beş yıl içinde gerçekleşebileceğini düşünüyoruz. Yani, en az 500 bin dolara kadar hodler pozisyondayız. Bu noktada, satmanıza bile gerek kalmayacak, ödünç alabilir ya da başkaca işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Winklevoss ikizleri, 1 milyar dolardan fazla Bitcoin’e sahip olan kripto alanındaki en önemli isimler arasında yer alıyor. İkizlerin Bitcoin destekçileri olduğu biliniyor ve Bitcoin’in altından daha değerli olması gerektiğine inanıyorlar. 2021 Bitcoin konferansı sırasında ikizler, Ağustos 2020’de sunulan “Gold 2.0” makalelerinden de bahsettiler. Geçen yıl raporu yayınladıklarında Bitcoin’in işlem fiyatının 13 bin dolar civarında olduğuna dikkat çekti. Cameron, Bitcoin’in Nisan ayında 64 bin doları geçtiğini de sözlerine ekledi.

Winklevoss ikizlerinin BTC değeriyle ilgili tahmini

Bugünden önce Winklevoss ikizleri, Bitcoin (BTC)’in 500 bin dolara ulaşacağını tahmin etmişti. Tyler geçen yıl, piyasa koşulları hüküm sürerse kripto para biriminin yükselmeye devam edeceğini söyledi. O sırada Tyler, küresel para birimi enflasyonunun Bitcoin’in 500 bin dolara ulaşacağının bir göstergesi olduğunu açıkladı. ABD hükümeti, korona virüsün ekonomi üzerindeki etkisine karşı koymak için dolar basma oranını artırdı. Tyler, Bitcoin’in sabit arzı nedeniyle yükselmeye devam edeceğini söyledi. Yatırımcılar enflasyondan korktuğu için BTC’nin pandeminin zirvesinde büyüdüğüne inanıyor. Bitcoin konferansı sırasında Tyler, BTC’den enflasyona karşı korunma olarak da bahsetti ve sözlerine söyle devam etti:

En sert ve en sağlam para birimi… Yani Bitcoin (BTC)’e sahtekarlık diyen ve şüpheci olan herkes, ‘Ben gerçek bir teknisyen değilim. İnsanları anlamıyorum.’ diyor. Fiat teknisyeninde ne olduğunu gördüler, ‘İnsanları anlamıyorum’, fiat para sisteminde ne olduğunu gördüler, dolar, en büyük çöp para. Bitcoin’in reklamda trilyonlarca doları var. Federal Rezerv en büyük savunucudur.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Crypto-news-flash.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku