Winklevoss Kardeşler: FED, Bitcoin (BTC)’in En Büyük Destekçisi!

15

Kripto para borsası Gemini’nin kurucuları Winklevoss ikizleri, on yıl içerisinde devasa şekilde büyümesine  rağmen, Bitcoin (BTC)in hala onlarca kat daha artmak için potansiyeli olduğunu söyledi.

Winklevoss kardeşler BTC’lerini bu fiyattan satmayı planlıyorlar

2021 Bitcoin konferansı sırasında Anthony Pompliano ile konuşan Gemini kurucuları Tyler ve Cameron Winklevoss, hala Bitcoin sahibi olduklarını ve en azından fiyatın 500 bin dolara ulaşana kadar bekleyeceklerini belirttiler. Ek olarak, ABD dolarını  giderek artan enflasyon karşısında “nihayetinde işe yaramaz para” olarak adlandırdılar.

Winklevoss ikizleri, 2012’de büyük miktarlarda satın alarak BTC’yi ilk benimseyen en ünlü kişiler arasında yer alıyor. Konferans sırasında kardeşler, ilk olarak lider kripto para biriminin fiyatı 100-130 dolar civarındayken satın aldıklarını söyledi.

Fed ve Bitcoin

O zamandan beri Bitcoin (BTC)’lerinin  değerinin önemli ölçüde değer kazanmasına rağmen, kripto paralarını yakın zamanda satmayı planlamıyorlar. Aslında, BTC’nin sonunda  500 bin dolara ulaşacağı konusundaki son tahminlerini ikiye katladılar. Ancak bu noktada, hem fiyat daha fazla artacağından hem de doların giderek erimesinden ötürü satmak istemiyorlar.

Kardeşler, Bitcoin’in böyle bir artış için yeterince ivme kazanacağınıçünkü altının daha iyi versiyonu olduğunu ve sonunda 10 trilyon doların üzerinde olduğuu düşünülen piyasa değeri açısından değerli metali yakalayacağını belirttiler. Wall Street ve diğer kurumların Bitcoin endüstrisine girmesinin ana nedeni olarak COVID-19 pandemisini ve hükümetlerin para politikası özetlediler. ABD dolarının “nihai olarak işe yaramaz bir para birimi” olduğunu ve Fed’in Bitcoin’in en büyük destekçisi olduğunu söylediler. Winklevoss kardeşler, 2021 BTC konferansının 10 bin’in üzerinde katılımla gerçekleştirilmesi arasındaki farkı vurgularken, 2013’teki ilk konferanslarında “sadece birkaç düzine insan” vardı.

Bitcoin (BTC)’in, kitlesel olarak kabul görmesi sadece 10 yıl alabilir. Hiperbitcoinizasyon olarak bilinen bu kavram, lider kripto para biriminin tıpkı altın ve dolar gibi devletler ve topluluklar tarafından benimsenmesi anlamına geliyor. Bu idddia, 4 Haziran’da Miami’deki Bitcoin 2021 konferansına katılan uzmanlar tarafından vurgulandı. Kimilerine göre hiperbitcoinizasyon hala bir hayal ürünü ve imkansız bir gibi görünse de, Miami konferansına katılanlar kripto paraların geleceği konusunda oldukça emin ve iyimser görünüyor.

Kaynak Cryptopotato.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku