Usta Analist: Hafta Sonu Kripto Para Birimlerine Dikkat!

57

Yakından takip edilen kripto para analisti Altcoin Sherpa, kripto para piyasalarındaki belirsizlikler devam ederken altcoin projesi Solana (SOL), Avalanche (AVAX), Chainlink (LINK) ve ApeCoin (APE)’nin ilerleyen süreçte hangi fiyat seviyeleri öngörüsünü takipçileri ile paylaştı.

Kripto para analisti altcoin projelerindeki seviye öngörülerini paylaşıyor

Kripto para analisti ve yatırımcısı Altcoin Sherpa, Twitter hesabında bulunan 176.500 takipçisine Solana(SOL)’nın tüm zamanların en yüksek seviyesini yeniden geri alacağını, ancak kısa vadede SOL’nin mevcut 37.79 dolar fiyat seviyelerinden yüzde 25 yükseliş yaşayabileceğini belirtiyor.

Avalanche(AVAX) için analist, ölçeklenebilir blockchain ekosisteminin yerel token’inin yaklaşık 12 dolar seviyesine kadar gerilemesi öncesinde gelecek aya kadar ki süreçte fiyat seviyesinin 40 dolara kadar yükselebileceğini belirtiyor. Şu anda AVAX 22,97 dolar seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor.

Chainlink(LINK) enflasyon oranlarının açıklanmasının ardından düşüş yaşamaya devam ederken Altcoin Sherpa, LINK’in ilerleyen süreçte yükseliş trendini yaklaşık 11 dolar seviyesinden kırabileceğini söylüyor. Merkeziyetsiz oracle ağı işlevi gören projenin yerel tokeni şu anda 8.58 dolar seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor.

Analist ayrıca, Bored Ape Yacht Club NFT koleksiyonunun yerel altcoin projesi ApeCoin(APE) fiyatının 7 dolar seviyeleri üzerine çıktığı dönemde yeniden düşüş yaşayacağını, bu nedenle 5 dolar seviyesine yakın bir noktadan satın almanın akıllıca olacağını düşündüğünü söylüyor. Kriptoarena.com olarak bildirdiğimiz gibi; Bored Ape Yacht Club, geçtiğimiz aylarda Metaverse projesi olan The Otherside’i piyasaya sunmasının ardından Ethereum(ETH) ağı üzerinde bir aksaklık yaşanmış ve kullanıcılar yüksek gas fee’ler konusunda şikayetlerini belirtmişlerdi. Şu anda ApeCoin (APE) 5.33 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor.

Usta Analist: Hafta Sonu Kripto Para Birimlerine Dikkat!

BTC’yi bekleyen seviyeler neler?

Kripto para analisti ve yatırımcısı olan Altcoin Sherpa, lider kripto para birimi Bitcoin(BTC) ile ilgili görüşlerini de takipçileri ile paylaşıyor. Tüm zamanların en yüksek seviyesinin ardından değerinin neredeyse yarısından daha az seviyelerde işlem görmeye devam etmesi konusunda neler olabileceğini söylüyor:

Hala 30 bin dolar seviyelerinde bir miktar rahatlama rallisinin önce geleceğini düşünüyorum ancak aynı zamanda bu fiyat aralığının en düşük seviyelerine kadar gerileme yaşayabileceği fikrine de açığım. Uzun bir süredir görülemeyen, EQ (eşitlik) kaybolması durumunda daha gerçekçi olacağını düşünüyorum. Ancak yine de emin değilim.

Lider kripto para birimi BTC, enflasyon kararı sonrasında şu anda 29.433 dolar fiyat seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak dailyhodl
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku