ApeCoin (APE)’deki Düşüş Derinleşecek mi?

193
Ethereum  (ETH) balinaları, son 24 saat içinde yoğun bir şekilde ApeCoin (APE) biriktirdi. Ancak buna rağmen, ApeCoin son birkaç saat içinde büyük oranda düştü.

NFT sektöründeki düşüş, ApeCoin fiyatını etkiliyor

“Sabo”, “BlueWhale0079” ve “Bonobo” dahil olmak üzere önde gelen Ethereum balinaları, son 24 saat içinde milyonlarca ApeCoin satın aldı. Bununla birlikte, geçen haftadan bu yana Bored Apes ve Otherdeeds NFT’lerinin düşen satışları APE fiyatını da etkiledi. Metaverse altcoin, 7 dolara kadar geriledi. APE’nin Bored Ape NFT koleksiyonunun yerel tokeni olduğu göz önüne alındığında, APE, koleksiyona yönelik duyarlılığı izleme eğiliminde.
Altcoin, Bored Ape’in yaratıcısı Yuga Labs tarafından ilan edilen metaverse projesinden sonra Nisan ayında zirveye yükseldi. Ancak, metaverse projesi Otherside’ın piyasaya sürülmesi sonrasında ortaya çıkan hype yavaş yavaş sona erdi ve APE, tutarlı bir düşüş trendinde. Bu düşüş eğilimi, kripto para piyasasında NFT fiyatlarını da düşüren sert düzeltmeyle daha da güçlendi.

Balina alımları, fiyata ivme kazandıracak mı?

Bored Ape’in taban fiyatı son iki haftada yüzde 40 düştü ve Salı günü bir ayın en düşük seviyesini gördü. Projedeki işlem hacimleri de bu ay büyük ölçüde azaldı. ApeCoin (APE) fiyatları son 3 gündür 8-9,5 dolar aralığında hareket ediyor.  WhaleStats’a göre APE, son 24 saatteki en büyük 500 ETH balinası arasında işlem hacmi açısından ilk 10 listesine geri döndü. Altcoin 7 dolara düşerken, balinalar dipten almayaa devam ediyor.  Birkaç önemli balina tarafından yapılan alımlar, fiyatı son 24 saat içinde kısa süreliğine 10 doların üzerine çıkardı.
36 Analistten Yıl Sonu İçin ApeCoin Fiyat Tahmini
 “Sabo” 1.4 milyon dolara 151.932 APE alırken, “BlueWhale0079” 1.8 milyon dolara 199.999 APE satın aldı. Son 24 saat içinde en çok APE satın alan ETH balinası “Bonobo” oldu. Bununla birlikte, balinaların ilgisine rağmen, NFT satışlarının rekor düşük seviyeye düşmesi toplulukta olumsuz duygulara yol açtı. Son zamanlarda, ApeCoin topluluğu, APE üzerinde staking lehine oy kullandı, teklif şu anda DAO yönetişim protokollerine göre uygulanıyor. ApeCoin (APE)  topluluğu, ApeCoin’i stake etmek ve yönetimini yeniden yapılandırmakla bağlantılı üç teklif lehinde oy kullandı. AIP-21 ve AIP-22 stake teklifleri sırasıyla yüzde 91,55 ve yüzde 91,17 lehte oy aldı. Bu arada, forumun yeniden yapılandırılmasına ilişkin AIP-7 ise yüzde 99,5 lehte oy aldı.
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın
Kaynak Coingape.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku