İşte Ayı Piyasasında Takip Edilmesi Gereken 2 Altcoin’i Açıkladı!

146

Yakından takip edilen kripto para analisti Benjamin Cowen, kripto para piyasasının uzun vadeli bir ayı piyasasına girmesi durumunda, iki altcoin projesinin takip edilebilir olduğunu söylüyor.

Cowen yakından takip ettiği altcoin projelerini paylaştı

Bir strateji oturumunda analist Cowen, mevcut piyasa koşullarında altcoin’lerin “çok riskli” olduğunu ve piyasalardaki yaşanan olayların değişene kadar yalnızca Bitcoin (BTC) ve stabil coin’lerin elde tutulmaya değer olduğunu belirtiyor. Ancak Cowen’e göre, izlemeye değer iki trend olduğunu bildiriyor.

İşte Ayı Piyasasında Takip Edilmesi Gereken 2 Altcoin Projesini Açıkladı!

İlk olarak takip ettiği altcoin, küresel kripto para borsası Binance’in yerel token’i olan Binance Coin (BNB)‘i ele alıyor ve şunları söylüyor:

Size iki altcoin örneği vermek için bu iki trendi izlemeye değer olduğunu düşünüyorum. Son zamanlarda arttığını düşündüğüm BNB/BTC değerlemesi var. Aynı zamanda 2018’deki en düşük seviyenin ardından yükseliş yaşadı. Bu yüzden BNB/BTC değerinin önümüzdeki birkaç hafta içinde burada yerel bir zirveye ulaşabileceğini görebiliriz.

Şu anda, BNB/BTC çifti 0,01 BTC (290 dolar) ile ATH’si olan 0,012 BTC veya (348,18 dolar) seviyesinden yüzde 20 daha düşük olan 303,73 dolar seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor.

Analist, yatırımcıların sabırlı olması gerektiğini vurguluyor

Kriptoarena.com olarak bildirdiğimiz gibi; Analistin listesinde takip ettiği bir diğer altcoin, Ethereum çiftinde (LINK/ETH) Oracle sağlayıcı Chainlink(LINK). Cowen, LINK/ETH’nin 2018 yılının ortasından, 2020 Ağustos’una kadar ki dönemde yaşanan ayı piyasasında harika bir performans sergilediğini belirtiyor ve çift ile ilgili şunları söylüyor:

İlginç olan LINK/ETH değerlendirmesi de var. Bunun, üzerinde düşündüm ve sonunda mahvoldu. Ancak son ayı piyasasında Ethereum’a karşı gerçekten iyi bir hamle yaptı. Aslında Bitcoin’in 200 günlük rallisinde bulunuyordu. Böylece Bitcoin, en düşük seviyenin ardından 2018 yılında 200 günlük [hareketli ortalamaya] geri dönmüş oldu. Ethereum(ETH) hiçbir yere gitmedi, ancak daha sonra LINK yükseldi. Ardından ise LINK/ETH çifti ondan sonraki iki yıl içerisinde toparlandı ve yükselmeye devam etti.

Ayrıca analist Cowen, yatırımcıların sabırlı olmaları durumunda, muhtemelen kripto para piyasalarında “bir ömür boyu birikim aşamasına” girme fırsatına sahip olabileceklerini belirtiyor. Chainlink(LINK) şu anda yüzde 2,80 yükseliş ile 6,67 dolar seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak dailyhodl
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku