Usta Analist: Piyasa Düzeletme Yaşarken 2 Altcoin İvme Kazanacak!

125

Popüler kripto stratejisti ve analist Elliot Wainman, Mayıs ayında piyasa genelinde yaşanan çöküşün ardından, güçlü toparlanmalar kaydeden iki altcoini yakından takip ettiğini söyledi.

Solana fiyatı artış kaydedecek

Yayınladığı yeni bir videoda Wainman, 340 bin abonesine, akıllı sözleşme platformunun 23 Mayıs’ın düşüğü 19.11 dolar‘dan yüzde 100’ün üzerine çıkmasının ardından Solana’yı (SOL) takip ettiğini söylüyor. Analist şunları ekliyor:

O zamandan beri sadece daha yüksek dipler ve daha yüksek zirveler oldu ve burada (15 Mayıs) bu üsler tarafından 42 dolar civarında oluşturulan bu direnci kırmaya çalışıyor. Yine, gerçekten yükseliş grafiği var önümüzde. Burada, bu yüksek kaliteli L1’lerin (birinci katman) yerçekimine gerçekten meydan okuduğunu ve ekosistemdeki diğer alternatiflerden daha iyi davrandığını görebilirsiniz.

Solana (SOL) Fiyat Analizi: SOL 50 Dolar Seviyesine Ne Zaman Ulaşacak?
 

Analist: Kusama güçlü temellere sahip

Güç belirtileri gösteren bir diğer altcoin, Polkadot (DOT) projeleri için bir sanal alan olan Kusama (KSM). Wainman’a göre, Kusama’nın yaklaşan parachain müzayedeleri KSM’nin tokenomikleri için çok ideal. Analist şunları vurguluyor:

Piyasa düzeltme yaşarken, hızla toparlanacak diğer altocoin Kusama. Şu Kusama haritasına bakın. Bu şok edici düşüşten sonra bile kesinlikle, inanılmaz derecede yükselişte. Yine, en yüksek seviyelerinden yaklaşık yüzde 30 düştü. Bu çizelgelerin ikisi de harika bir yönde ilerliyor ve gerçekten güçlü temellere sahip projelerin burada farklı performans göstereceğini gösteriyor. Kusama, elbette, sahip olabileceğiniz en iyi tokenomiklerden biri olan bu ay yaklaşan parachain müzayedelerine sahip. Esasen, yıllarca büyük miktarda arzı kilitledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku