Ünlü Yazılım Şirketi, Bu Altcoin ile Ortaklık Kurdu!
Ünlü Yazılım Şirketi, Bu Altcoin ile Ortaklık Kurdu!

Ünlü Yazılım Şirketi, Bu Altcoin ile Ortaklık Kurdu!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kriptoarena.com olarak daha önce aktardığımız üzere birçok şirketle duyurduğu ortaklıklarıyla ön plana çıkan altcoin Polygon (MATIC), önde gelen yazılım şirketi Salesforce ile NFT tabanlı programları için ortaklık kurduğunu duyurdu! Açıklamaların ardından fiyat yükselişe geçti! İşte detaylar…

Popüler altcoin Polygon, yazılım devi Salesforce ile ortaklık kurduğunu açıkladı

Kripto dünyası günden güne büyümeye devam ediyor ve birçok yatırımcıyı bünyesine katıyor. Son zamanlarda Web3 dünyasına köklü şirketlerden gelen yatırımla beraber Web3 dünyasının ilerlemesi ve Polygon (MATIC) gibi büyük altcoin projelerinin yeni ortaklıklar duyurması, yatırımcılarını sevindiriyor.

Polygon Dikkat Çekiyor! Bu Metrik Yüzde 400 Arttı

Son olarak popüler altcoin Polygon, yazılım şirketi SalesForce ile NFT tabanlı programları için ortaklık kurduğunu duyurdu. Blockchain platformuyla Salesforce ortaklığı, başka bir büyük şirketin Web3 teknolojilerini kullanarak müşteri katılımı girişimlerine yaptığı yatırıma işaret ediyor. Polygon Labs başkanı Ryan Wyatt, Perşembe günü attığı Tweet’inde, “Salesforce, müşterilerinin token tabanlı sadakat programları oluşturmasına yardımcı olmak için yönetim platformuyla müşterilerinin Polygon’a katılmasına yardımcı olacak.” sözlerinde bulundu.

Haber kurumsal yazılım devinin 15 Mart’ta müşteri hizmetlerini non-fungible token (NFT) sadakat programlarının yönetimini içerecek şekilde genişlettiğini açıklamasının ardından geldi. Salesforce, Web3 platformu için web sitesinde “CRM’nizde Ethereum ve Polygon’da başlatılan koleksiyonlardan gerçek zamanlı blok zinciri verilerini izleyin” sözlerinde bulunurken, hemen bir yorum yapma gereksinimi duymadı.

Blockchain teknolojisinin kullanımı artıyor

Sadakat programları işletmeler için karlı olabilir. Bir ödül programı sağlayıcısı olan Smile.io’nun verilerine göre, sürekli müşteriler bir işletmenin gelirinin yaklaşık yüzde 40’ını oluşturabilir. Son yıllarda, blockchain teknolojileri müşterilerle etkileşimi artırmak ve sadakat ödülleri sunmak için giderek daha fazla kullanılıyor. Örneğin BlockFi ve Gemini, bitcoin ödülleri sunan kredi kartları sunacaklarını duyurdu. 2022’de Mastercard, başlangıç ​​etkileşim programı aracılığıyla NFT tabanlı bir sadakat programı olan Upstart’ı destekledi.

Polygon ise son zamanlarda blockchain ağıyla birçok yatırımcının onu tercih etmesini sağladı. Özellikle büyük şirketler tarafından rağbet gören popüler altcoin projesi, geçtiğimiz aylarda Disney, Meta ve Starbucks gibi büyük şirketlerle ortaklıklar kurmuştu. Bu ortaklıklar ile büyümeye devam eden MATIC, son olarak Salesforce’u da yanına aldı.

Popüler altcoin projesi anlık olarak 1.24 dolardan işlem görüyor ve son 24 saat içerisinde yüzde 5 artış yaşadı. Piyasa değeri ise 11 milyar dolar seviyelerinde.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Ünlü Yazılım Şirketi, Bu Altcoin ile Ortaklık Kurdu!