Ünlü Milyonerden Altın, DeFi ve Piyasa Yorumları

7

İş dünyası kralı ve Shark Tank yıldızı Kevin O’Leary, gelişmekte olan bir kripto sektöründe büyük bahisler yaptığını açıkladı. Başta DeFi ve ETH olmak üzere diğer kripto para birimleri ile de yakından ilgilenen O’Leary gelişmekte olan kripto piyasası için yeni yatırımlar yapmayı planladığını belirtti.

Ünlü Sunucu DeFi sektörüne yatırım yapmaya karar verdi

Anthony Pompliano ile yaptığı röportajda O’Leary, ekibinden, şirketlerinin sermayesiyle daha üretken olmanın bir yolu olarak merkezi olmayan finans (DeFi) alanını incelemeye başlamasını istediğini söyledi. Shark Tank yıldızı konuya ilişkin şunları ifade etti:

Şu anda beni en çok ilgilendiren şey DeFi. Sanırım rüzgârın ne yöne estiğini biliyorum ve size nedenini söyleyeceğim. Yani şimdi çok miktarda sermayeye bağlı, yüzde 3’ü faaliyet gösteren şirketlerde bekleyen büyük miktarda sermayem var. Ancak doğru dürüst bir getirisi yok. Adamlarıma dedim ki, ‘Hadi biraz DeFi alalım. Malvarlıklarının bir kısmını alıp Ethereum zincirine saralım ve biraz ilgi göstermeye başlayalım. Varlıklarımızı ödünç vermenin farklı yollarına bakalım.

Ünlü yatırımcı, DeFi araştırmasıyla “tavşan deliğinin derinliklerine indikten” sonra, bunun oldukça karmaşık sistemlere sahip bir sektör olduğunu fark ettiğini belirtiyor. O’Leary, DeFi ekosisteminde etkinliği kolaylaştırabilecek yeni bir hizmet yapmak için bu alanda uzmanlaşmış yeni bir firmaya yatırım yapmaya karar verdiğini söylüyor ve şunları ekliyor:

Bu oldukça karmaşık, ancak yatırımları üzerinden yüzde 4, yüzde 5, yüzde 6 kazanmak isteyen, elinde biraz Bitcoin (BTC)’i olan milyonlarca insan olmalı. Neden bana ticari bir DeFi yapacak bir şirket, yatırım yapabileceğim bir ekip bulmuyorsunuz? Kurumsal değil, yani belki yirmi bin ya da 10.000 veya 5.000 dolarlık bir cüzdanı olan biri, benim yaptığım şeyi kolayca yapabilir ve dört kişilik bir kadroya ihtiyaç duyabilir mi?

Ünlü milyoner: DeFi yatırımcılar için verimli olacak

Ünlü milyarder O’Leary, DeFi Ventures adlı Kanada merkezli bir firmaya multi-milyon dolarlık bir yatırımı yönettiğinin altını çiziyor ve şöyle söylüyor:

Onlar için 20 milyon dolarlık önemli bir tur koyduk. O işin başındayım. Harika bir şirket olacağını düşünüyorum. Henüz duyurmadık bile. Adı DeFi Ventures. WunderFi olarak adını değiştireceğim çünkü benim aracım olacak.

O’Leary, “Mr. Harika, ”diyor DeFi’yi nihayet yatırımcıların nakitlerini verimli bir şekilde bağımsız olarak üretken hale getirmelerine izin verebilecek bir şey olarak gördüğünü ise şu şekilde açıklıyor:

Sanırım burada olan şey, paranın gerçekten üretken olmanın en sorunsuz yolunu arıyor olmasıdır. DeFi sektörünün bu kadar ilginç olmasının nedeni, bu cüzdanların aldığı yüzde 2’lik çılgın ücretleri ödemek yerine, bu adamlara hiçbir şey için ihtiyacım olmaması. Belki itibari paramı Ethereum’a koymak için bir rampaya ihtiyacım var, ancak ondan sonra onlara ihtiyacım yok ve bunu merkezi olmayan bir şekilde bu maliyetlerin bir kısmı için yapabilirim… Bunca yıl altınımdan yüzde 5 getiri elde edebileceğimi bir düşünün. Bu inanılmaz olurdu. Eh, DeFi ile bunu yapabilirim. Bu yüzden DeFi sektöründe gerçekten yaptığım şey bu ve sanırım Kuzey Amerika’daki en iyi takıma sahibim.

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku