Tahminlerinde Yanilmayan Platformdan ApeCoin Raporu: 31 Mayis

142

The Otherside lansmanının ardından, ApeCoin (APE), geçtiğimiz ay içerisinde fiyat seviyelerinde ciddi dalgalanmalar yaşadı. Birçok kripto para yatırımcısı, piyasa değeri açısından ApeCoin’in en iyi 100 kripto para birimi listesi arasında yükseliş gösterirken, bir süre sonra hangi seviyelerden işlem göreceğini tahmin etmeye çalışıyor.

Otherside Metaverse projesinin ardından NFT platformlarında yeniden ilk sırada

CoinMarketCap, APE’nin Mayıs 2022’nin sonuna kadar 16.78 dolar seviyelerinden işlem göreceğini tahmin ederek, token’in fiyat seviyeleri konusunda pek iyimser görünmüyor. Tahmini fiyat, piyasaya sunulduğu tarihte ApeCoin’in mevcut fiyatına göre yüzde 2,83 veya 0,46 dolarlık bir artışı yansıtmaktadır. CoinMarketCap topluluğu, 3.428 üyesinin oylarını yakından takip ediyor. Topluluk, Mart ve Nisan aylarında APE fiyat seviyeleri ile ilgili önceki fiyat tahminlerine dayanarak yüzde 81,52 tarihsel doğruluğa sahip görünüyor.

Tahminlerinde Yanilmayan Platformdan ApeCoin Raporu: 31 Mayis

Şuan da ApeCoin, son 24 saat içerisinde yüzde 9,18 düşüşte. Ayrıca geçtiğimiz hafta yüzde 4,28 düşüşle 15,32 dolar seviyelerinden işlem görüyor. APE tüm zamanların en yüksek seviyesinden 3 milyar dolarlık bir düşüşle 4,5 milyar dolar değerinde bir toplam piyasa değerine sahip. 30 Nisan’da Yuga Labs, The Otherside lansmanından 45 dakika sonra 100.000.000 dolar değerinde NFT satışı gerçekleştiren Bored Ape Yacht Club (BAYC), Otherside Metaverse arazileri için “Otherside” olarak adlandırılan projenin sunumu gerçekleştirdi. BAYC, tüm bu geliştirmeler ile NFT platformlarındaki en üst sıradaki yerini yeniden kazanmış oldu.

ApeCoin neden düşüş yaşıyor?

17 Mart’ta kripto para piyasalarında işleme sunulan ApeCoin’in fiyatı 5 dolar seviyelerindeydi, ancak 24 saat içerisinde yüzde 200’den fazla yükseliş yaşayarak 16.47 dolara ulaştı. 28 Nisan tarihinde tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 26.70 dolar seviyesine ulaştı. Otherside başlangıçta Otherdeed’lerini Hollanda Açık Artırmasıyla satmayı planladı, ancak bunun yerine tek bir cüzdanda saklanabilecek NFT miktarını kısıtlama kararı aldı.

30 Nisan’daki Otherside satışları sonrası APE, 24.86 dolar seviyelerinden 16.73 dolar seviyelerine geriledi. Satıştan elde edilen ApeCoin’lerin kilitlendiği ve token sayısının sınırladığı göz önüne alındığında, yaşanan düşüş orantısız görünüyor. Otherdeed NFT’lerin mintlenmesi yoluyla meydana gelen ve Uniswap gibi bazı başarısız işlemlere ve hizmetlerin yavaşlamasına neden olan tıkanıklık olabilir. ApeCoin, başarısız işlemler için gas ücretlerini iade ederek ve bir ApeCoin blockchain’i oluşturarak bu durumun önüne geçmeyi düşünüyor. Daha fazla altcoin haberi için Kriptoarena.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak finbold
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku