36 Analistten Yıl Sonu İçin ApeCoin Fiyat Tahmini

193

Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz günlerde APE, piyasa değerine göre en büyük metaverse altcoin pozisyonuna hızlı bir yükseliş yaşamıştı. Günler içerisinde 17 dolar seviyelerinden 27 dolar seviyelerine tırmanmayı başaran ApeCoin, yatırımcılarına fazlasıyla kazanç fırsatı sunmuş bulunuyor. Detaylar şu şekilde…

ApeCoin yükselişe devam ediyor

Lider metaverse altcoin APE, 18 Nisan 2022 tarihinden itibaren hızlı bir şekilde yükseliş yaşıyor. Yukarı doğru hareket, başlangıçta, düşüş eğilimi olarak kabul edilen yükselen bir kama şeklini aldı. Fakat bir diğer yandan APE, 28 Nisan tarihinde çıkış yapmayı başardı ve aynı gün içerisinde 27,60 dolar seviyelerine ulaştı. Bu durum, APE için ATH seviyesi olan 28 dolar seviyesine yalnızca 0,40 dolarlık bir seviye kadar uzaklıkta bulunuyor.

Yaşanan düşüşe kıyasla, APE bir önceki kamanın direnç çizgisinin üzerinde kalmayı başarmış bulunuyor ve potansiyel olarak destek doğrulandı. Finder uzmanları ise ApeCoin’in 2022 yılını 27 dolar seviyelerinin üzerinde bitireceğini belirtiyor. Popüler altcoin anlık olarak 22.15 dolardan işlem görüyor.

APE için 2022 yılı sonunda 27,70 dolar hedefi

Son zamanlarda hızla yükseliş yaşayan lider metaverse altcoin 13 bini aşkın kripto para arasında 25’inci sıraya yükseldi. Finder’ın yaptığı bir ankete katılan uzmanlar APE’in yıl sonuna kadar 27 dolar seviyelerini aşmasını bekliyor.

ApeCoin’in gelecekteki fiyatını tahmin etmek için 36 finansal teknoloji uzmanıyla anket yapan Finder, yeni bir tahmin raporu yayınladı. Yayınlanan rapora göre, APE’nin 2022 yılı sonunda 27,70 dolar seviyelerine ulaşacağı ve 2025 yılının sonunda APE’nin 25 dolar seviyelerinde olacağı tahmin ediliyor. Katılımcıların yarısı token’ın elden çıkarılmasını uygun bulurken, diğer yarısı ise satın alınmasının ve hodl edilmesinin yatırımcılara büyük kazançlar sağlayabileceğini savunuyor.

ApeCoin (APE) Fiyat Analizi: Ralli Devam Edecek mi?

ApeCoin hakkında önümüzdeki dönemler için fazlasıyla iyimser olan isimler de mevcut. Swinburne Teknoloji Üniversitesi’ndeki fintech öğretim görevlisi Dimitrios Salampasis, APE konusunda oldukça iyimser ve 2022 yılı sonuna kadar 45 dolar seviyelerine ulaşabileceğini düşünüyor. Salampasis’in uzun vadeli beklentisi ise bu kadar iyimser değil ve öğretim görevlisi, APE’nin 2030 yılına kadar sadece 10 dolar değerinde olacağına inanıyor.

Önümüzdeki dönemler için APE fiyatı konusunda iyimser olan diğer isimler ise karşımıza Thomson Reuters’in teknoloji uzmanı ve fütürist Joseph Raczynski ve Finder kurucu ortağı Fred Schebesta olarak çıkıyor. APE’nin 2030 yılına kadar 100 dolar seviyelerine yükseleceğine inanan ikili, yıl sonu için ise 20 dolar seviyelerine dikkat çekiyor.

ApeCoin (APE)'de 3 Kritik Gelişme: Bu Seviyeler Gelebilir!

Digitalx yöneticisi olan Matt Harry ise ApeCoin hakkında dikkat çeken birkaç yorumda bulunarak popüler altcoin’in fiyatının sadece “hype” sonucu bu seviyelere geldiğini belirtiyor. Harry, APE için 2030 yılı hedefinin 0 dolar olduğunu belirtmekle beraber raporda, “Şu anda aşırıya kaçan DAO, Web3 ve BAYC/Degen temaları üzerinde bariz bir oyun gibi görünüyor” sözlerini de ekledi. Kripto para piyasası ile ilgili daha fazla güncel haber için lütfen Kriptoarena.com adresini ziyaret ediniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku