Sürpriz Atak: Bu Altcoin İlk 10’a Girdi!

58

Bir altcoin, son zamanlarda CoinMarketCap’teki katılım büyümesine göre ilk 10 proje arasında yer alarak büyük bir başarı elde etti. İşte detaylar…

Bu altcoin CMC listesine girdi

22 Temmuz 2022 ile 28 Temmuz 2022 tarihleri arasında VeChain (VET)’in CoinMarketCap katılımı büyük ölçüde arttı. Bu, VeChain’in CMC’deki katılım büyümesiyle altıncı en büyük kripto projesi olarak sıralanmasına yardımcı oldu. VeChain’in önünde yer alan diğer projeler arasında DeFiChain (DFI), Metaegg (MEGG), FlareToken (1FLR), Contracto (LOCK) ve Bifrost (BFC) bulunmaktadır.

Bu başarı, kutlamak için Twitter’a giren VeChain destekçileri arasında büyük bir sevinç yarattı. İlginç bir şekilde, ağın araştırma ve geliştirme birimi olan VeChain Vakfı da kutlamaya katıldı. VeChain Vakfı Twitter’da “#VeChain katılım artışıyla ilk 10 projede @CoinMarketCap görmek harika” dedi. Şirket ayrıca topluluğa mevcut durumunun ötesinde büyümeye devam edeceğine dair güvence verdi ve şu açıklamayı yaptı:

Hızlı büyüyoruz ve yeni Avrupa Genel Merkezimiz ve Teknoloji Merkezimizle hem topluluk hem de teknolojide buradan daha hızlı büyüyeceğiz

VET’in Piyasa Değeri 2,2 Milyar Doları Aştı

Gerçekten de, VeChain son zamanlarda önemli bir büyüme yaşıyor. Şirketin son zamanlarda açıkladığı ortaklık sayısının yanı sıra, yerel kripto para birimi VET de olumlu bir büyüme kaydetti. Dün, VET’in piyasa değeri 2,2 milyar doların üzerine çıktı. Altcoin, bu hareketle, kripto para piyasa değerlemesine göre 34. en büyük kripto para birimi haline geldi. Şuan, Coingecko’nun verilerine göre, kripto para birimi fiyatı yüzde 3.2 düşüşle 0.029 dolara düştü ve piyasa değeri ise 2.12 milyar dolara indi.

altcoin

VeChain piyasaya sürüldüğünden beri blockchain piyasasında oldukça ün kazandı. Şirketin blockchain çözümü, sağlık, tedarik zinciri vb. dahil olmak üzere çeşitli endüstrilerde yaygın olarak benimsenmiştir. Kamboçya’nın en büyük alkollü içecek distribütörü olan Attwood Import Export, sahte ürünlerle mücadele etmek için VeChain’den yararlandığını söyledi. Kriptoarena.com olarak da bildiridğimiz gibi, VeChain kısa süre önce karma dövüş sanatları organizasyonu UFC’nin resmi blockchain ortağı oldu. Yakın zamanda Lu tarafından paylaşılan bir açıklamada VeChain’in, teknolojisiyle dünyayı değiştirmeye kararlı olduğunu belirtti. Ayrıca altcoin kurucusu Sunny Lu UFC ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Bu, UFC ile uzun vadeli bir ortaklığın sadece başlangıcı. Dünyayı birlikte değiştirmeyi dört gözle bekliyoruz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak thecryptobasic
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku