Shiba Inu Yeni Stabilcoin Projesinin Ayrıntılarını Verdi!

71

Son günlerde kripto para piyasalarında yaşanan gelişmeler yatırımcıları yakından ilgilendiriyor. Shiba Inu geliştiricileri, Shibarium, TREAT ve SHI’daki gelişmeler üzerinde çalışmaya devam ederken, Shytoshi Kusama, ShibArmy’ye yaptığı bir konuşmada yeni bir stablecoin hakkında yorumlarda bulundu. Kusama, Shiba Inu sahiplerine yeni Shiba Inu stablecoin projesi SHI’nin, Terra’nın UST’si ile aynı kaderi paylaşmayacağına dair güvence verdi. İşte detaylar…

Piyasaları sallamaya gelen stabilcoin: SHI!

Shiba Inu ekosisteminin lider geliştiricisi Shytoshi Kusama, devam eden Shibarium, SHI, TREAT ve Shiba Metaverse projeleri hakkında yakın zamanda bir güncelleme yayınladı. Shytoshi, piyasa katılımcıları arasında artan endişeler göz önüne alındığında, Terra’nın TerraUSD’sinin (UST) çöküşü hakkında da yorumlarda bulundu.

Tron’un USDD lansmanından kısa bir süre sonra, stabilcoin bir depeg yaşadı ve sahipleri UST benzeri bir çöküş yaşamasından korktular. Stabilcoin’lerin istikrarı ile ilgili korkular günden güne artarken, Kusama SHI’nin mevcut versiyonu hakkında görüşler paylaştı. Kusama, ShibArmy topluluğuna yaptığı konuşmada Shiba Inu’nun merkezi olmayan ağındaki bağımsız bir geliştirici grubunun SHI üzerinde çalıştığını söyledi.

“Diğer sabit tokenlerin çöküşünü ve milyarlarca doların piyasadan tamamen silinmesini izledikten sonra SHI’nin bir endişe olduğunu söylemeye gerek yok. Tamamen hayal ürünü! Shi’ye gelince, merkezi olmayan ağımızda bir grup geliştiriciden bağımsız geliştirme gördük.”

Geliştiriciler, Shiba Inu’nun diğer moonshot’larda bulunan sorunları önleyen stabilcoin SHI’sinin bir sürümünü gönderdi. SHI’nin kullanım amacı ise karşımıza piyasa dalgalanmaları olmadan yapılması gereken ödemeleri karşılamak ve dengelemek olarak çıkıyor. Verilen güncel bilgilere göre Stablecoin SHI bir deneysel protokol olmasıyla beraber proje hakkında kritik bilgileri içeren detaylı bir duyuru yakında yayınlanacak. Kusama, SHI’nin 2022’de piyasaya sürüleceğine ve hiçbir sorun olmayacağına inanıyor.

Önümüzdeki günlerde Shiba Inu keskin bir ralli yaşayabilir!

Shiba Inu’nun ekosisteminde önemli bir bileşen olarak kabul edilen Shibarium, anlık olarak geliştirme aşamasında bulunuyor. Katman-2 ölçeklendirme çözümü, Unification Foundation’ın duyurusuna göre, halka açık beta aşamasının Q3 2022’de başlayacağını görecek. Shytoshi, ShibArmy’ye geliştirmenin yolunda olduğunu, yeni geliştiricilerin işe alındığını ve web portallarının yeniden tasarlandığını belirtiyor. Ekip, projeyi tamamlamak için hızla ilerliyor ve bildiğiniz üzere Shibarium, Shiba Inu ve Ryoshi’nin proje vizyonunun temel bileşeni olarak karşımıza çıkıyor.

Shiba Inu Benimsenmesi Hızla Artıyor! İşte detaylar

Öte yandan Shiba Inu’nun yakım portalı Shibburn’den alınan verilere dayanarak, dün 5 Temmuz 2022’den bu yana 14 işlemde toplam 271,2 milyon SHIB yakıldı. Shiba Inu yakım işlemleri, meme jetonunun 410.3 trilyon SHIB’lik önemli bir dönüm noktasına ulaşmasından bu yana yoğunlaştı. Dogecoin katilinin dolaşımdaki arzının yüzde 41’den fazlası kalıcı olarak yok edildi ve dolaşım dışı kaldı. İlk plana göre, yakmanın topluluk tarafından tutulan Shiba Inu’nun değerini yükseltmesi bekleniyor. Daha önce kriptoarena.com olarak fiyatını bildirdiğimiz SHIB, anlık olarak 0.00001041 dolardan işlem görüyor.

Shytoshi’nin yaptığı duyuruda bir başka detayla daha dikkat çekerek, ShibArmy’yi topluluk için ödül simgesi olan TREAT ile ilgili haberlerle sevindirdi. Kusama, Shiba Inu ekosistemindeki doğrulayıcılar ve süreçler için BONE ödüllerinin son duyurusuna atıfta bulundu. Kusama, ShibArmy’ye TREAT’ın topluluk ve metaverse için bir ödül olarak hareket edeceğini bildirdi. Bir diğer yandan bir kripto analisti olan Tony M., kısa süre önce Shiba Inu fiyat tablosunu değerlendirdi ve popüler memecoin’in konsolidasyonunun keskin bir rallinin habercisi olduğunu belirtti. Analist, Shiba Inu’nun yükseliş düzeni ve 4-1 ödül-risk oranı ile bir giriş sunduğunu savunuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak fxstreet
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku