Shiba Inu ve 0.001 dolar Hedefi: İşte Matematiksel Mantık ve Analist Yorumları!

12.081

Shiba Inu gün içinde %30’un üzerinde ve son 7 gün içinde %165’in üzerinde bir artışla tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.000059 doları geçerek onu haftanın en iyi performans gösteren varlığı konumuna getirdi. Son zamanlarda, SHIB, ABD’de Twitter’da en çok konuşulan konular arasında yer alıyor. Altcoin’e gösterilen bu büyük ilgi fiyat artışının sebebi olabilir.

Shiba Inu fiyatları Elon Musk’a rağmen yükseldi

SHIB’in, teknik olarak 4 Ekim’de başlayan boğa koşusu, çeşitli aksiliklere rağmen aralıksız devam ediyor. Geçen hafta kendini Dogefather ilan eden Elon Musk’ın herhangi bir SHIB yatırımı olmadığını belirtmesi üzerine SHIB fiyatını olumsuz etkiledi ve fiyatın keskin bir şekilde düşmesine neden oldu. Ancak, ünlü milyarder geçtiğimiz mart ayında ‘Shiba Inu alacağını’ belirten bir tweet atmıştı.

Pek çok yatırımcı Musk’ın bu tarz spekülatif yorumlarına alışkın olduğu için, söz konusu tweet SHIB fiyatı üzerinde uzun süre etkili olmadı. Yalnızca fiyatın daha hızlı artması için bir tetikleyici görevi gördü. Yılın başından beri oldukça büyük bir yükseliş gösteren Shiba Inu fiyatı hala Dogecoin’in fiyat bölgesine girmekten uzak görünüyor. Bununla birlikte uzmanlar, SHIB’in çok sayıda token’ı göz önüne alındığında 0,01 dolar seviyesi bir yana, 0,001 dolara ulaşıp ulaşamayacağına bile şüpheyle bakıyor.

Analiste göre SHIB’in 0,001 fiyat seviyesine ulaşacağını düşünmek saflık

SHIB şu anda 1000 trilyonluk toplam arzın 394.769.000.000.000 dolarlık bir dolaşım arzına sahip. Açıklamak gerekirse, tokenin toplam arzın sadece yarısında 0,01 dolara ulaşması, onu yarım katrilyon (500 trilyon dolar) yapar. Bu da tüm dünyanın 431 trilyon dolar olan toplam net servetinden daha değerlidir. Analist Alex Braczkowski, Shiba Inu (SHIB)’nun etrafındaki hype’a rağmen, token’ı 0,01 dolar ve hatta 0,001 dolar olarak hayal etmenin saflık olduğunu şu sözlerle ifade ediyor:

SHIB’in 0,01 veya 0,001 seviyesine ulaşması matematiksel olarak imkansızdır. Bu fiyata o kadar çok token olamaz. Bu, tüm kripto piyasasının değerinin kat be kat fazlası anlamına gelir.

Altcoin Daily’nin ortak sunucuları Aaron ve Austin Arnold da kripto paranın 1 dolara ulaşıp ulaşmayacağından da şüphe duyuyorlar. Shiba Inu, kısa bir süreliğine 21 milyar dolarlık piyasa değerine ulaştıktan sonra şu anda 0.000059 dolardan işlem görüyor. Altcoin’in 24 saatlik işlem hacmi %165 artarak 18,47 milyar dolara otururken ve fiyat büyük bir direnci kırarken, nereye gidebileceğine dair bir sınır yok.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Zycrypto.com/
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku