Shiba Inu ve Elon Musk Sır Perdesi Aralanıyor: Yatırım Yaptı mı?

11.381

Dünyanın en zengin insanlarından biri olan Tesla CEO’su Elon Musk, kripto para alanındaki önde gelen kişilerden birisi olmasıyla tanınıyor. Kendini Dogefather olarak tanımlayan ve meme kripto para birimlerine destek vermesiyle bilinen Elon Musk’ın Shiba Inu (SHIB) yatırımı olup olmadığı ise altcoin projesinin topluluğunun merak konusu oluyor.

Ünlü milyarder Elon Musk Shiba Inu (SHIB) yatırımcısı mı?

Ünlü milyarder ve Tesla CEO’su Elon Musk, SHIB’den ziyade, bu altcoin projesine ilham veren orijinal memecoin Dogecoin’e olan desteğiyle tanınıyor. Bununla birlikte, SHIB sahipleri, SHIB’nin yüzde 200’ün üzerindeki fiyat artışı için potansiyel bir katalizör olan Elon Musk’a teşekkür ediyor. Bunun sebebi ise Dogefather’ın geçtiğimiz günlerde yeni Shiba Inu cinsi köpek yavrusunun bir fotoğrafını Twitter’da yayınlamış olması.

Elon Musk, herhangi bir Shiba Inu yatırımına sahip olup olmadığı konusunda kesin bir açıklama yapmadı. Ünlü milyarder, temmuz ayında The B Word isimli Bitcoin konferansında Bitcoin (BTC), Dogecoin (DOGE) ve Ethereum (ETH) sahibi olduğunu doğruladı. Musk söz konusu konferansta, bunlara ek olarak Dogecoin (DOGE) veya Ethereum (ETH) yatırımlarından çok daha fazla Bitcoin (BTC) yatırımına sahip olduğunu açıkladı.

Musk SHIB hakkında hiçbir tweet atmadı

Tesla CEO’sunun elinde tuttuğu kripto varlıkları temmuz ayından bu yana değişmiş olsa da Musk, bireylerin sahip oldukları varlıkları açıklamamalarını öneren güvenlik tavsiyesine uyuyor olabilir. Bununla birlikte bu açıklamayı, SHIB’yi içermeyen yatırımları hakkında en güncel bilgi olarak almalıyız. Aslında Musk, Shiba Inu ile ilgili tüm tweet’lerinin Dogecoin’i yansıtması daha muhtemel olduğu için, özellikle SHIB hakkında hiçbir zaman tweet atmadı.

Musk’ın bir SHIB yatırımı olup olmadığını bulmaya çalışan kullanıcılar çabucak hayal kırıklığına uğrayacaklardır. Tüm adresler ve işlemler herkese açık bilgiler olmakla birlikte, her adresin sahibi herkes tarafından görüntülenmiyor. Shiba Inu (SHIB) yatırımına sahip yaklaşık 700 bin adres arasından Dogefather Musk’a ait bir adresi bulmak  veya bu tarz bir adresi tahmin etmeye çalışma neredeyse imkansız olurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Gfinityesports.com/
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku