Shiba Inu Elon Musk’ı Alt Etmeyi Başardı: Ünlü İsimden Çarpıcı Açıklama!

385

Kripto fenomeni, son Shiba Inu rallisinin Elon Musk veya Robinhood’un altcoin’i potansiyel listelemesiyle hiçbir ilgisi olmadığını vurguluyor. PAC Protokolü Başkanı David Gokhshtein, SHIB meme para biriminin Elon Musk’ın pazar günü tweet’lerinde pompalamadan önce, aynı gün tüm zamanların en yüksek seviyesine çıktığını ve projenin centimilyonerin tweet’inden zarar görmediğini paylaştı.

Gokhshtein: SHIB, Elon Musk’ın bugünkü tweet’inden zarar görmedi

PAC CEO’su son tweet’inde, Shiba Inu (SHIB)’nun Elon Musk meme parasını pompalamadan Pazar günü tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığını vurguladı. Bu nedenle, Gokhshtein, SHIB projesinin Pazar günü yayınlanan Musk tweet’inden zarar görmediğini ve kendisinin de SHIB sahibi olmadığını belirtti. Diğer taraftan Gokhshtein, bir kripto projesinin “mal ve hizmet” sağlayarak insanlar için gerçek bir değer yaratması gerektiğini sözlerine ekliyor.

Gokhshtein, Musk Dogecoin hakkında aynı şekilde tweet atmış olsaydı, bunun büyük olasılıkla kripto para birimini olumsuz etkileyeceğini, Dogecoin ve topluluğunun Elon Musk’ın Twitter’da verdiği değerlendirmeye bağlı olduğunu ima ediyor. PAC Protokolü CEO’su ayrıca, Shiba Inu (SHIB) tarafından tüm zamanların en yüksek seviyesine, Robinhood uygulamasında listelenmeden önce ulaşıldığını da tweet’inde paylaştı.

Shiba Inu, Musk’ın tweet’inden sonra düştü

Shiba Inu topluluğu tarafından “Dogecoin katili” olarak adlandırılan kripto para birimi, Elon Musk’ın tweet’inde reddetmesinin ardından çöktü. 24 Ekim Pazar günü, SHIB 0,00004442 dolarlık yeni bir tarihi zirveye yükseldi. Aynı gün, Tesla CEO’su “anti-SHIB” tweet’ini yayınladıktan sonra, ikinci en büyük meme kripto para birimi yaklaşık %14 oranında düşerek 0,00003472 dolar seviyesini gördü. Ancak, daha sonra SHIB, 0,0004 dolar seviyesine kadar toparlandı. SHIB, Bitcoin’den sonra en çok işlem gören üçüncü kripto para oldu. Hatta Ethereum’u geride bırakarak Coinbase üzerinde en çok işlem gören kripto haline geldi. Yazımız hazırlanırken, altcoin SHIB, CoinMarketCap tarafından sağlanan verilere göre 0,00003866 dolardan işlem görüyor.

Shiba Inu-Kaynak: CoinMarketCap
Shiba Inu-Kaynak: CoinMarketCap

Shiba Inu (SHIB)’yu yakında listelemesi beklenen Robinhood uygulaması cumartesi günü, kripto tercihlerini incelediği müşteri anketine SHIB’i dahil etti. Anket, SHIB, XRP, ADA, DOGE ve Bitcoin ile birlikte listede sunulan birkaç popüler kripto para biriminden herhangi birini, kullanıcının yakın zamanda satın alıp almadığına dair bir soru içeriyordu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak U.today
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku