Analistten Çarpıcı İddia: Shiba Inu (SHIB)’dan Köşeyi Dönen Yatırımcılar Bu Altcoin’e Yöneliyor

23.270

Dogecoin (DOGE), 28 Ekim’de rakibi Shiba Inu tarafından birkaç kez geçildikten sonra, piyasa değerine göre dokuzuncu en büyük kripto para birimi konumunu geri kazanmış görünüyor. DOGE, devam eden köpek temalı parası rallisinde çift haneli kazançlar kaydediyor.

Dogecoin milyoneri, DOGE fiyat rallisini bir meme kripto maratonu olarak nitelendiriyor

Bir “meme kripto maratonu” olduğuna inanılan bu koşuda, birkaç köpek temalı kripto para, en iyi kripto para birimleri düşerken iki ve üç basamaklı kazançlar elde ediyor. Yatırımcılar ve trader’lar, DeFi token’ları olarak bir “meme ekonomisinin” başlangıcına dikkat çekiyor. Bitcoin ve Ethereum gibi ana akım kripto para birimleri, DOGE, SHIB ve FLOKI’nin fiyatları yükselirken onları izliyorlar.

Analistler, meme kripto para birimlerinin elde ettiği kazançlardan piyasaya gelen sermaye girişinin Bitcoin’e akıp akmayacağı konusunu tartışıyorlar. Kripto para analisti Scott Melker, Shiba Inu içinde trader’lar tarafından rezerve edilen karların, Bitcoin’den ziyade DOGE’ye akmasının daha muhtemel olduğuna inanıyor.

Dogecoin ve Shiba Inu, piyasa hakimiyeti için yarışıyor

CoinMarketCap’ten elde edilen verilere göre yazımızın hazırlandığı sırada, DOGE piyasa değeri 40.790.318.492 dolar ve meme kripto para birimi 0,3094 dolardan işlem görüyor. Analistler, DOGE fiyat rallisinin büyük olasılıkla devam edeceğini belirtiyor. Analistler ayrıca Shiba Inu temalı kripto para biriminin önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,73 dolara ulaşacağını tahmin ediyor. Twitter’da Snowman_crypto kullanıcı adıyla bilinen kripto para analisti, DOGE fiyatına ilişkin tahminini şöyle paylaştı:

DOGE üçgenden güzel bir çıkış yapıyor ve tekrar test ediyor. Yakında tekrar 0,7 dolara ulaşılabilir.

Popüler olarak Bitcoin’in piyasa değerini aşan Ethereum ile ilişkilendirilen “flippening” terimi, meme kripto para birimleri için gerçek oluyor. Shiba-Inu cinsi köpek temalı kripto para birimlerine hükmetmek amacını taşıyan SHIB, Dogecoin’i geçti. Yaygın olarak “Dogecoin milyoneri” olarak kabul edilen Glauber Contessoto, DOGE fiyatı yükselmeye devam ettikçe “meme ekonomisinin” daha fazla çekiş kazanmasını bekliyor.

Kriptoarena.com olarak daha önce de değindiğimiz gibi, yatırımcılar şimdi, DOGE’nin faydasını artırmanın anahtarı olarak kabul edilen DOGE-ETH köprüsünün lansmanının duyurulmasını bekliyorlar. DOGE fiyat trendini değerlendiren bazı analistler, Dogecoin’in patlayacağını tahmin ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Fxstreet.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku