Bloomberg Analistinden Çarpıcı Shiba Inu ve DOGE Yorumu: Hangisi Gelecek Vaat Ediyor?

20.393

Bitcoin’i sık sık eleştiren bir Bloomberg TV ve podcast sunucusu olan Joe Weisenthal, SHIB’in DOGE’de olmayan bir şeye sahip olduğunu iddia ederek Shiba Inu ve Dogecoin arasındaki farka değiniyor. Ayrıca Arcane Assets CIO’su Eric Wall, SHIB’in DOGE’dan çok daha iyi bir meme kripto para birimi olduğunu düşünüyor.

Joe Weisenthal: DOGE sıkıcı hale geldi!

Bloomberg sunucusu Joe Weisenthal’a göre, Dogecoin giderek bir “boomer meme altcoin’i haline geliyor. Yani, yatırımcı kitlesi gençlerden ziyada daha çok 50 yaş üzeri bireylerden oluşuyor. Shiba Inu (SHIB)’nun Dogecoin’de olmayan başlıca avantajlarını sıralayan Weisenthal, SHIB’in hızlı hareket eden bir yol haritasına göre geliştirildiğini, kendi merkezi olmayan kripto borsasına sahip olduğunu ve SHIB’e dayalı NFT’ler ve akıllı sözleşmeler için gelişmiş yetenekleri olduğunu belirtiyor. Bloomberg TV sunucusu ayrıca, SHIB’i satın almanın Dogecoin’den çok daha ucuz olduğunu dile getiriyor.

Ünlü kripto analisti, Shiba Inu (SHIB)’nun CoinMarketCap’in ilk 10’unda konum açısından Dogecoin’in yerini almak üzere olduğuna inanıyor. Joe Weisenthal ayrıca Dogecoin’in düşük fiyatının Bitcoin ve Ethereum’a kıyasla önemli bir satış noktası olduğunu belirtiyor. Önemli bir Bitcoin karşıtı olan analist, bu nedenle Bitcoin’in fiyatının ötesindeki daha önemli avantajlarını hesaba katmıyor gibi görünüyor. Bu nedenle sadece DOGE’u, Bitcoin ve Ethereum’un fiyatla karşılaştırıyor. Ancak, Dogecoin’in emisyonunun BTC ve ETH’nin emisyonundan çok daha büyük olduğunu, bu nedenle buradaki ucuzluğun pek sürdürülebilir bir avantaj olmadığını da ekliyor.

Eric Wall’a göre Shiba Inu, Dogecoin’den daha iyi

Arcane Assets CIO’su Eric Wall tarafından yakın zamanda atılan bir tweet’e göre, SHIB, DOGE’den çok daha iyi bir meme kripto para birimi. Wall bunun nedenini, SHIB madenciliğinin Dogecoin’den farklı olarak Litecoin ile bağlantılı olmaması ile açıklıyor. Ayrıca, doğası gereği enflasyonist olmaması ve son zamanlarda kanıtlandığı üzere Elon Musk’ın tweetlerine karşı dokunulmazlığı olmasının da Shiba Inu (SHIB)’nun büyük avantajları olduğunu düşünüyor.

Pazar günü, Tesla CEO’su SHIB sahibi olmadığını belirtti. Bu tweet’ten sonra SHIB ilk önce yaklaşık %14 düştü. Ancak, daha sonra bu tweet’e ve geçen hafta Robinhood CEO’sunun platformda çok beklenen SHIB listelenmesiyle ilgili soruya doğrudan bir cevap vermekten kaçınmasına rağmen kripto para yükselmeye başladı. Kriptoarena.com olarak daha önce belirttiğimiz üzere, altcoin dün Robinhood tarafından listelenmeden önce birkaç kez tüm zamanların rekorunu kırdı. Daha önce SHIB’nin ulaştığı en son tarihi zirve 0,000594 ABD dolarıydı. Ayrıca, Change.org’daki Robinhood’un Shiba Inu token’ının listelenmesini içeren kampanyada 326.000 imzaya ulaşıldı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak U.today/
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku