Kripto Topluluğu İddialı! Haziran Sonunda SHIB Fiyatı…

209

CoinMarketCap’teki kripto para topluluğu, Shiba Inu (SHIB)’nun Haziran ayı sonuna kadar yükseliş eğilimine girmesinin beklendiğini söylüyor. 18.400’ün üzerinde topluluk üyesi yapılan oylamaya katıldı ve SHIB’nin 30 Haziran’a kadar iyimser hale gelmesine çok sayıda destek verildi. İşte detaylar…

CoinMarketCap kripto topluluğu Shiba Inu (SHIB)’den ümitli

CoinMarketCap’teki kripto para topluluğu, Shiba Inu (SHIB)’nun Haziran ayı sonuna kadar yükseliş eğilimine girmesinin beklendiğini söylüyor. Ankete katılanların çoğuna göre, SHIB Haziran 2022’nin sonunda 0,00002654 ABD doları değerinde işlem yapacak. 11 bin kişi, fiyatın Temmuz 2022’de 0,00002546 ABD doları veya biraz daha düşük olacağına inanıyor. CoinMarketCap, popüler bir kripto para takipçisi hizmetidir. Oylama sonuçları, Shiba Inu’nun muazzam popülaritesinin yanı sıra insanların ona olan yüksek isteklerini gösteriyor.

Ayrıca Shibburn’e göre son 24 saatte 17 işlemde 201.786.888 SHIB token’i yakılıyor. Yakma geçidi Nisan 2022’nin sonlarında serbest bırakıldı ve bugüne kadar 410.34 milyar Shiba Inu token yok edildi. SHIB’nin mevcut yanma oranının yüzde 57,83 azaldığını belirtmekte fayda var.

Olumsuz eğilime rağmen, yeni zirveler geliyor

12 Mayıs 2022’de Shiba Inu (SHIB) değerinin yüzde 99’u düşerek 0.00000907 dolara indi. Kripto yatırımcıları, para biriminin dipten kayda değer toparlanmasından çok memnunlar. Ayrıca, olumsuz eğilime rağmen SHIB, token sahipleri açısından yeni zirveler belirlemeye devam ediyor. Nisan sonu ile Mayıs sonu arasında 30 bin yeni cüzdan sahibi eklendi ve bu da köpek temalı meme coin’e olan ilginin arttığını gösteriyor. Şuna, Shiba Inu fiyatı önceki 24 saatte yaklaşık yüzde 1,42 düşüşle 0,00001079 dolardan el değiştiriyor. Ayrıca, token son yedi gün içinde yaklaşık yüzde 3’ten fazla değer kazandı. Ancak, aylık bazda yaklaşık yüzde 45,3 düşüşle daha gidecek çok yolu var. SHIB ayrıca, yaklaşık 7 ay önce 28 Ekim 2021’de ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.0008616 dolardan yüzde 87,1 düştü.

Kripto Topluluğu İddialı! Haziran Sonunda SHIB Fiyatı...

Kriptoarena.com olarak da bildirdiğimiz gibi, Ryoshi takma adıyla bilinen Shiba Inu (SHIB) kurucusu , bu hafta tüm Tweet’lerini ve blog gönderilerini sildikten sonra topluluktan ayrıldı. Bitcoin (BTC) kurucusu Satoshi Nakamoto’ya benzer şekilde, Ryoshi’nin kimliği Ağustos 2020’de başlatılan projeden bu yana bilinmemektedir. Ek olarak, Dogecoin (DOGE) kurucuları Billy Markus ve Jackson Palmer gibi, memecoin’e uygulamalı bir yaklaşım sergilediler. Shytoshi Kusama gibi lider geliştiriciler, projenin devam edeceğini ve merkeziyetsiz bir memecoin ekosistemi inşa etmenin “Ryoshi’nin vizyonunu ve bu büyük deney için planını gerçekleştirmeye” devam edeceğini belirtti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak coinpedia
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku