SHIB Geliştiricisi İpucu Verdi: Lansman Yaklaşıyor!

SHIB Geliştiricisi İpucu Verdi: Lansman Yaklaşıyor!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para topluluklarının en dikkat çekenlerinden biri olan SHIB topluluğu, son günlerde Shibarium Beta Lansmanı için odaklanmış görünüyor. Topluluğun ekosisteme ve lider geliştiricilere olan güveni günden güne artıyor. Geliştirici Shytoshi Kusama ve Unification blockchain ekibi tarafından aktarılan mesajlar, Shiba Inu’nun Katman-2 çözümü Shibarium’u beklenen lansmanı yaklaşırken geliştirici aktivitesinde bir artış olduğunu gösteriyor. İşte detaylar…

SHIB Geliştiricisi mesajı verdi! Etkinlik Artıyor

Shibarium beta lansmanına yaklaşırken, günden güne geliştirici etkinliği artış gösteriyor. 24 Ocak tarihinde Unification blockchain’indeki FUND doğrulayıcı operatörü Ringoshi Toitsu tarafından atılan bir Tweet’te, SHIB baş geliştiricisi Shytoshi Kusama’nın resmi Telegram mesajları ortaya çıkarıldı.

Shiba Inu Mucidi Konuştu: İşte Çarpıcı Gerçekler!

Telegram mesajlarına göre Shytoshi Kusama, Shiba Inu ekosisteminin geleceğinin anahtarı olarak Shibarium ve Unification’a işaret ediyor. Kısa süre önce Shytoshi Kusama, Shibarium üzerinde yeni güncellemeler sağlamak için ekip ile bir araya geldi. Atılan Tweet ise şu şekilde:

RYOSHI’nin #Unification ile bir ortaklık kurması tesadüf değil. Veri, ‘yeni petroldür’ ve Unification, Shibarium verilerinin hem çıkarılmasını hem de rafine edilmesini sağlar.

Ayrıca, Shiba Inu Telegram grup yöneticisi Xanders Shib , geliştiriciler Shibarium Beta lansmanını tamamlamak için çalışırken geliştirme aktivitesinde bir artış olduğunu bildirdi.

SHIB İçin Aralık Tahminleri: Bu Seviyeler Görülebilir!

Öte yandan ShibArmy, Shibarium Beta’nın 14 Şubat Sevgililer Günü’nde piyasaya çıkacağını tahmin ediyor. Shytoshi Kusama, Sevgililer Günü’nde Shibarium Beta lansmanında Twitter biyografisini ipuçları bırakarak değiştirdi. Bu arada, Shiba Inu ve BONE token’ları balina birikimini cezbediyor, SHIB yakma oranı arttı ve sosyal duyarlılık tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Zincir içi veri platformu IntoTheBlock’a göre Shiba Inu, sosyal duyarlılıktaki yükselişin ortasında yükselişe geçti. Ayrıca, dolaşımdaki arzın yüzde 80’i balinalar tarafından tutulmaktadır .

BONE ve Shiba Inu büyük bir momentum bekliyor!

Shiba Inu (SHIB) fiyatı şu anda son 24 saatte yüzde 1 artışla 0,00001211 dolardan işlem görüyor. 24 saatlik düşük ve yüksek sırasıyla 0,00001192dolar ve 0,00001219 dolar seviyesidir. Ancak, işlem hacmi, Fed’in 1 Şubat’taki faiz artırımı öncesinde geriledi.

Shiba Inu Değil: Bu Meme Coin Pik Yaptı!

Bir diğer yandan dikkat çeken token ise karşımıza BONE olarak çıkıyor. Shibarium’un gas token’ı BONE, 1.40 dolar seviyesinden işlem görüyor. BONE, son 24 saatlik süreç içerisinde yatay işlem görüyor. Kriptoarena.com olarak aktardığımız üzere topluluk Shibarium Beta lansmanına yakın SHIB ve BONE fiyatlarındaki büyük yukarı yönlü ivmeden emin görünüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

SHIB Geliştiricisi İpucu Verdi: Lansman Yaklaşıyor!