Binance CEO’sundan Gizemli Tweetler: Şimdi Ne Geliyor?

54

Kripto para piyasası yavaş yavaş alevlenmeye başlıyor. Dev kripto para borsası Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), Twitter üzerinden yaptığı son açıklamalarla beraber kripto yatırımcıları arasında çok konuşuluyor. Peki CZ ne yazdı? İşte detaylar…

CZ’nin attığı Tweet’ler ile gündeme geliyor! Yükseliş beklentisi mi var?

Daha önce kriptoarena.com olarak birçok kez sözlerini aktardığımız Changpeng Zhao, Çin yeni yılını kutlarken mesajında “Ay” kelimesinden bahsetti. Özellikle vurgu yapılan bu kelimenin anlamı ise birçok uzmana göre anlık mevcut piyasada ralli yaşayan lider kripto ve diğer kripto paraların yükselişine işaret ettiği olarak yorumlandı. İşte Binance CEO’sunun sözleri:

“Ay takviminin dayandığı şey… Ay’dır.

Çin Yeni Yılınız kutlu olsun! Sizin ve ailenizin sağlıklı ve refah içinde bir tavşan yılı geçirmeniz dileğiyle.”

Changpeng Zhao’nun Twitter üzerinden paylaştığı bu “Çin yeni yılı kutlama mesajı”, birçok uzmanın dikkatini çekerken resmi Binance sayfalarının da CEO’nun Tweet’ine yükseliş anlamına gelen roket emojileriyle cevap vermesi Changpeng Zhao’nun mevcut piyasadaki kripto paralarda yaşanan yükselişe işaret ettiğine dair yatırımcıları meraklandırdı.

Birçok kripto para uzmanına göre ünlü Binance CEO’sunun yaptığı bu açıklamalar ve resmi Binance sayfalarının yaptığı paylaşımlar, yakın bir zamanda yaşanabilecek bir yükseliş için yatırımcıları meraklandırdı ve kripto meraklıları arasında büyük bir heyecan ve beklenti yaşattı. Bildiğiniz üzere CZ, daha önce de böyle Tweet’ler paylaşarak yatırımcılarını beklenti içerisine sokmuştu. Peki sırada ne var?

 

Öte yandan uzmanlara göre kripto para toplulukları, Changpeng Zhao’nun yaptığı bu açıklamaları, kripto para birimlerinin geleceği için olumlu bir gösterge olarak görüyor. Bununla beraber “Ay” kelimesi ve roket emojileri, yatırımcıları bir yükseliş için meraklandırıyor ve gözlerini yükseliş hedefine çekiyor. Bu Tweet’lerin ardından birçok kişi CZ’nin önümüzdeki aylarda kripto için büyük bir fiyat artışı öngördüğüne inanıyor.

Binance CEO’su tavsiyelerine devam ediyor!

Bir diğer yandan bildiğiniz üzere lider kripto para birimi 23 bin dolar seviyesini aştı fakat hala birçok yatırımcı ayı piyasasının bitip bitmediği konusunda endişeli. Kötü geçen bir 2022 yılının ardından 2023 yılının ilk 3 haftası son derece iyi geçti ve lider kripto para birimi yüzde 40’a varan yükselişler yaşadı. Bununla beraber bazı yatırımcılar hala dikkatli olmaya devam ediyor.

Binance CEO’su ise Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarda lider kripto’nun hala bitmediğini aktarıyor. Bununla beraber yatırımcılara tavsiyelerde bulunan CZ, son günlerde yaşanan yükselişlere atıfta bulunarak, “Bitcoin öldükten sonra” diyerek bazı ana akım medya kuruluşlarına sert bir gönderme yaptı.

Öte yandan Binance CEO’su geçtiğimiz haftalarda söylediği sözleri ise tekrarlıyor.

“Boğa piyasalarında risk yönetimini benimseyin. Fırsatı kaybetme korkusuna kapılmayın ve tüm yatırımlarınızı bir kriptoya yapmayın.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku