SafeMoon Bu 3 Sebepten Ötürü Fiyatını İkiye Katlayabilir!

321

SafeMoon fiyatı, 12 Mayıs’taki tüm zamanların en yüksek seviyesinden bu yana yavaş bir düşüş trendinde seyrediyor. Ancak, satışlar 19 Mayıs’tan sonra daha da arttı. SAFEMOON, 4 Ağustos ve 12 Ağustos’ta geri dönüş işaretleri gösterse de bu işaretler şans eseriydi. Bununla birlikte, 0,0000163 dolarlık destek seviyesi çok önemli bir engel olduğundan ve büyük bir yükseliş trendini tetikleyebileceğinden bir kayıp olduğunu söylemek de yanlış olur.

Yükselen teknikler ve aşırı satım koşulları

SafeMoon fiyatı 21 Mayıs’tan bu yana üç düşük zirve ve dört düşük dip seviyeyi belirledi. Eğilim çizgilerini kullanarak bu salınım noktalarını birleştirmek, 12 saatlik grafikte düşen bir kama formasyonunun oluşumunu gösteriyor. Bu teknik oluşum, ilk yüksek ve düşük salınım arasındaki mesafeyi ölçerek belirlenen %77’lik bir yükseliş öngörüyor. Bu mesafeyi 0,00000217 dolar olan kırılma noktasına eklemek, altcoin için 0,0000378 dolar olan hedeflenen bir hedefi ortaya çıkarır.

Bununla birlikte, 6 Ağustos’taki kırılmasından bu yana SAFEMOON fiyatı yükseliş momentumu gösteremedi. Önemli bir destek bariyerini 0,0000163 dolardan yeniden test etmek için 0,00000217 dolardan %25 düştü. Altcoin’deki bu seviye 18 Nisan’da bir dayanak görevi gördü ve bir sonrakinde %443’lük bir artış sağladı. Bu nedenle, yatırımcılar 0,0000163 dolar talep seviyesinin yeniden test edilmesinden sonra yükseliş tepkisi bekleyebilirler.

SafeMoon fiyatındaki yükselişin bir başka nedeni de 30’da aşırı satım bölgesinin altına düşen Göreceli Güç Endeksi. 30’un altına bir düşüş, yatırımcıların kâr elde ettiğini ve bunun bir satışa yol açtığını gösteriyor. SafeMoon’un bu seviyeye ulaştığı son dört seferde, piyasa değeri %25 ila %55’lik bir artış gördü. Bu gözlemi boğa düşen kama deseni ile birleştiren piyasa katılımcıları, rallinin 0,0000378 dolar olan istenilen hedefine devam etmesini bekleyebilirler.

SafeMoon cüzdanının piyasaya sürüleceği tarih açıklandı

SafeMoon, bir süredir beklenen cüzdanının piyasaya sürüleceği tarihi belirtmeyerek altcoin’in sevenlerini kızdırıyordu. Ancak, yakın zamanda lansman tarihi olan 28 Ağustos’u duyuruldu. Ayrıca, şu anda kapalı olan cüzdanın beta testi, geliştiricilerin bir NDA (gizlilik anlaşması) imzalamasına neden oldu. Bu hamle, bekleyen kullanıcıları cevap aramaya yöneltti. Yatırımcılar, cüzdanın piyasaya sürülmesinin altcoin’in fiyatı üzerinde olumlu bir etkisi olmasını bekleyebilirler.

SafeMoon’da beklenen diğer önemli gelişmeler arasında WAX ve EOS kripto para birimlerine köprü görevi görmesi yer alıyor. Tipik olarak bir köprü, zincirler arası bağlantı, yani birden fazla Blockchain arasında veri ve varlıkların aktarımı sunan bir platform olarak tanımlanıyor. Kesin bir tarih verilmemiş olsa da bir Twitter gönderisi bu köprünün eylül ayında hizmete gireceğini gösteriyor. Bu gelişmelerin altcoin fiyatının artışını hızlandıracağı bekleniyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Fxstreet.com/
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku