Popüler Analist Açıkladı: Bu 2 Altcoin Patlama Yaşayacak!

65
Kripto para piyasasının yakından takip ettiği kripto para analisti, yakın zamanda Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarla beraber bu 2 altcoin projesine dikkat çekerek, patlama yaşayacağını aktardı! İşte detaylar…

Popüler analist Ripple (XRP)’a işaret etti!

Kripto para piyasasının önde gelen kripto para analistlerinden Cantering Clark, yaptığı analizler sonucu 159 bin Twitter takipçisine XRP’nin yükselişe geçmesinin “neredeyse zamanının” geldiğini söyleyerek bir patlama yaşayacağına dikkat çekti. Uzun süredir SEC davasıyla karşı karşıya kalan proje, uzman isme göre davanın sonuna yaklaşılmasıyla beraber yükselişe geçebilir. Uzman isim açıklamalarında, “XRP gerçekten iyi görünüyor.” sözlerinde bulunarak grafikleri paylaştı.

Analistin tablosuna bakıldığında, XRP’nin yüksek hacimli bir düğüm aralığının üzerine çıktığı ve aynı zamanda ortalama gerçek aralığı olan 0,422 doların üzerinde kaldığı görülüyor. Son bir haftalık süreç içerisinde popüler altcoin projesi XRP, yüzde 5 değer kazandı. Anlık olarak popüler altcoin projesi, son 24 saat içerisinde yaşadığı yüzde 4’lük düşüş ile beraber 0,407094 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Bir diğer yandan lider kripto para birimi Bitcoin’e de atıfta bulunan isim, Bitcoin’in henüz toparlanma aşamasını bitirmediğini savunuyor. Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarda geçtiğimiz haftalara atıfta bulunarak, “Bu tür bir eylem, FOMO, büyük bir patlamayla sonuçlanmasaydı gerçekten şaşırırdım.” sözlerinde bulundu. Anlık olarak lider kripto para birimi, 22.616,44 dolar seviyesinde bulunuyor.

“Bu altcoin projesi yakın zamanda patlama yaşayabilir!”

Diğer yandan popüler analist, geçmişte Nerve Finance olarak bilinen ve zincirler arası token ticaretini kolaylaştıran bir Blockchain projesi olan Synapse (SYN) için de kritik seviyeleri açıklayarak popüler altcoin projesi için yükseliş öngörüyor. Analiste göre dikkat çeken altcoin projesi SYN, anlık olarak 0,805444 dolardan işlem gören kripto para birimi için yüzde 115 seviyelerinde bir yükseliş öngörüyor. Analistin sözleri ise şu şekilde:

“SYN yırtılmak üzere gibi görünüyor.

Destekte oturuyor ve şu anda borsalarda henüz listelenmemiş.

Bu ne kadar sürer?”

Son 14 günlük süreç içerisinde yüzde 52 seviyelerinde artan altcoin projesi, hala Binance’te listelenmiş değil. Uzman isme göre Binance’te listelenmeyen altcoin projesi incelenmeye değer. Coinbase üzerinde listelenen kripto para projesi, anlık olarak 0,805444 dolardan işlem görüyor.

Peki Synapse (SYN) nedir?

Daha önce kriptoarena.com olarak aktardığımız üzere Nerve Finance olarak stablecoin ticaretleri için Otomatik Piyasa Yapıcı (AMM) olarak piyasaya sürülen bir proje olan Synapse, BNB Chain ekosisteminin ilk Stablecoin swap AMM’si olarak görev yapıyordu. Daha sonrasında ise Synapse olarak yeniden markalaşan altcoin projesi, vizyonunu değiştirme yolunda ilerledi. Anlık olarak zincirler arası token ticaretini kolaylaştıran, DeFi odaklı bir ekosistem olarak çalışıyor.

Popüler Analist Açıkladı: Bu 2 Altcoin Patlama Yaşayacak!

Ekosistem, zincirler arası güvenli iletişimi sağlayan evrensel bir birlikte çalışabilirlik protokolü olan bir proje olarak karşımıza çıkıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak dailyhodl
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku