Analist Uyardı: Bu Kripto Para Ralliye Devam Edemeyebilir!

47

Kriptoarena.com olarak aktardığımız üzere, lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) için birçok analist tahminlerde bulunuyor. Diğer yandan kripto para analistleri tarihsel önceliğe dayalı olarak BTC rallisi için açıklamalarda bulunurken, bu analist Bitcoin için rallinin yarıda kesileceği konusunda uyarıyor! İşte detaylar…

Uzman isim, Bitcoin için uyarılar yaptı!

Kripto para piyasasının yakından takip edilen kripto para stratejisti Benjamin Cowen, tarihsel önceliğe dayalı olarak mevcut Bitcoin (BTC) rallisinin sürdürülebilirliğini sorguluyor. Popüler analist, YouTube üzerinden yaptığı konuşmada, lider kripto para birimi Bitcoin (BTC)’in varlığının önemli derecede düşmeden önce başlangıçta toplandığını, 2020’nin başındaki yörüngesini tekrarlayabileceğini söylüyor.

Bitcoin Düşüşlerini Bilen Analist: Bu Korkutan Seviyeler Geliyor!

Hatırlayacağınız üzere Bitcoin, Şubat ve Mart 2020 tarihlerinde yaklaşık 3.800 dolar seviyelerine düşmeden önce 10.500 dolar seviyelerine kadar ulaşmıştı. Popüler stratejiste göre lider kripto’nun 2020 yılında yaptığı davranış, tarihinde Bitcoin’in varlığının bir durgunluk veya durgunluk benzeri koşullar yaşadığı tek zaman olduğundan, mevcut dönemle alakalı. Analist’in sözleri ise şu şekilde:

“2020’de olanları tekrar düşünürseniz, bu (2020’nin ilk çeyreği) çok kısa bir durgunluktu. Buradaki bu aralıkta hala hatırlıyorum, aslında 2020’nin başlarında oldukça yükseliş bekleyen pek çok insan vardı. Ve geri dönüp insanların o zamanlar ne söylediğine bakarsanız, bunun olduğuna dair birçok sinyal yanıp sönüyordu. yeni boğa piyasasının başlangıcı…

Akılda tutulması gereken bir şey, buradaki [Bitcoin’in 2020’nin başlarında 10.500 dolardan 3.800 dolara düşmesi], Bitcoin için yaşadığımız tek durgunluk sırasında gerçekleşti. Çok, çok kısaydı.”

Bir diğer yandan popüler stratejist Cowen’a göre, net bir yön belirlenmeden hemen önce lider dijital varlığın fiyatı bir süreliğine 16 bin ila 30 bin dolar arasında değişkenlik yaşayabilir. Analist, şu sözleri aktarıyor.

Bitcoin’in bu aralıkta (16 bin ila 30 bin) aralığında bir süre geçirdiğini ve ardından sonunda bir durgunluğa düştüğü yerlerde her zaman benzer bişey göremeyebilirsiniz. Hazırlıklı olmalısınız.

Lider kripto para birimi fiyat durumu

Lider dijital varlık Bitcoin (BTC), 2023 yılının başından bu yana yüzde 40’ın üzerinde değer kazandı. Birçok yatırımcının gözü lider kriptoda bulunurken, fiyat durumu ise hızla değişiyor. Bitcoin, son 7 gündür yüzde 8.2 değer kazandı. Son bir aylık süreçte ise yüzde 40’ın üzerinde değer kazan BTC, geçtiğimiz günlerde 23 bin dolar seviyesine geri yükseldi. Anlık olarak proje, 22.991 dolardan işlem görüyor. Projenin son 24 saatlik işlem hacmi ise 38.291.692.566 dolar seviyesinde bulunuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku