Ünlü Analistten Bitcoin Yorumu! Hedef 25 Bin Dolar!

Ünlü Analistten Bitcoin Yorumu! Hedef 25 Bin Dolar!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasası 2022 gibi kötü bir yılı geride bırakırken, 2023 yılına mükemmel bir giriş yaptı ve ilk üç haftalık süreçte birçok kripto para birimi yükselişe geçti. Lider kripto para biriminin 23 bin dolar seviyelerini aşmasıyla beraber birçok kripto para analisti ise lider kripto para biriminin önümüzdeki dönemlerde yaşayabileceği patlamaları analiz ediyor. Bitcoin (BTC), tekrar 23 bin dolar seviyesini geri almaya çalışırken, B2C2 analisti Adam Farthing ise 25 bin dolar seviyesini hedef gösterdi! Peki, nasıl? İşte detaylar…

Ünlü kripto para analisti, Bitcoin için 25 bin doları hedefliyor!

Kriptoarena.com olarak aktardığımız üzere, lider kripto para birimi 23 bin dolar seviyelerine kadar yükselerek yatırımcılarını heyecanlandırdı. Bununla beraber uzun bir süredir 23 bin dolar seviyesini göremeyen lider kripto para birimi, 2022’de kaybettiği değerlerin yüzde 40’lık kısmını geri kazandı ve anlık olarak 22.703 dolar seviyesinden işlem görüyor.  Son yükselişlerle birlikte Bitcoin’in 2023 yılı performansı birçok emtiayı geride bırakırken, bu rallinin devam edip etmeyeceği ise yatırımcılar tarafından merak ediliyor.

Başarılı Analist: Bitcoin İçin Dip Fiyatı Bu!

Likidite sağlayıcı şirket B2C2, dünyanın birçok noktasında kripto para yatırımcıları tarafından takip ediliyor. Kripto para endüstrisinde en büyük likidite sağlayıcı şirketlerden biri olan B2C2 analisti Adam Farthing, BTC’de en önemli ve en belirleyici seviyenin 25 bin dolar bölgesinde olduğunu aktardı. Ünlü ismin sözleri ise şu şekilde:

“Yüksek ihtimal sıradaki BTC seviyesi 25 bin dolardaki direnç olacak ve bu kritik bir seviye. Her ne kadar kırılması zor bir bölge olsa da burasının geçilmesi halinde, çok daha fazla yatırımcı piyasaya katılacak ve yeni para akışı sağlanacaktır.”

“Likidite yoksa ralli yok!”

Bir diğer Bernstein analistleri Gautam Chhugani ve Manas Agrawal ise, piyasaya yeni likidite girişi olmadan rallinin sürmesinin zor olduğunu belirterek, “Yeni likidite girişinin 2023 yılında başlayacağını düşünüyoruz. Bundaki en önemli etkenlerden biri regülasyonların gelişiyle birlikte sektöre dahil olacak olan kurumsal şirketlerdir” sözlerinde bulundular.

Bitcoin Düşüşlerini Bilen Analist: Bu Korkutan Seviyeler Geliyor!

2023 yılının ilk üç haftasıyla beraber kripto paralardaki son fiyatlanma, analistlerin ortak bir fikir sağlamasını engelliyor. Bazı analistler, bu yükselişin 2022’deki büyük çöküşlerden sonra bir toparlanma olduğuna inanırken, bazıları ise bu durumun sadece kısa pozisyon yatırımcılarının tasfiyesiyle gelen bir yükseliş olduğunu öne sürüyor. Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), son bir haftalık süreçte yüzde 7 değer kazandı. Anlık olarak BTC, 22.735,70 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Ünlü Analistten Bitcoin Yorumu! Hedef 25 Bin Dolar!