Analist Bu Altcoin İçin İddialı: Bitcoin Karşısında Güçleniyor!

Analist Bu Altcoin İçin İddialı: Bitcoin Karşısında Güçleniyor!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kriptoarena.com olarak daha önce aktardığımız ve yakından takip edilen kripto analistlerinden Kaleo, Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarla dikkatleri üzerine çekti! Bu altcoin projesi performans olarak Bitcoin (BTC)’i geçebilir! İşte detaylar…

Bu altcoin projesi Bitcoin ve dolar karşısında güç kazandı!

Yatırımcılar tarafından yakından takip edilen ve tahminleriyle önde gelen kripto para analisti Kaleo, lider altcoin projesi Ethereum (ETH)’un staking hizmeti Lido (LDO)’nun, lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) ve ABD doları karşısında yükselişini sürdüreceğine inanıyor. Twitter üzerinden yaptığı açıklamalarla 555 bin takipçisine seslenen isim, LDO’nun güçlü göründüğünü aktarıyor ve Bitcoin’e (LDO/BTC) karşı bir ralli için hazır göründüğünü söyledi. Analist’in sözleri ise şu şekilde:

Son altı yılda öğrendiğim bir şey varsa, o da gücü kaybetmemek. Fiyat keşfinden önce Lido’yu kaçırmamak, bir sıçrama umuduyla hala en yüksek seviyelerinden yüzde 80 kadar aşağıda olan son döngüdeki en sevdiğiniz coininizde uzun pozisyonu tutmaya çalışmaktan çok daha iyi bir oyun gibi görünüyor.

Bir diğer yandan analist, Lido’nun USD çift tablosunun da yükselişe geçtiğini söylüyor, ancak LDO’nun bu ay lider kriptonun yükseliş fiyat hareketine rağmen Bitcoin’den daha iyi performans göstermeyi başardığı için etkileyici olduğunu belirtiyor.

“LDO / USD grafiği benzer görünüyor, ancak burada önemli olan şey, öncelikle BTC grafiğinin çok güçlü görünmesi (BTC’nin yükseliş eğiliminde olması nedeniyle).”

Grafiğine bakıldığında Kaleo, Bitcoin’in Şubat ayında 30.000 dolara ulaştığını ve yaklaşık 35.000 dolara kadar yükseldiğini gösteriyor. Anlık olarak BTC 22.925 dolardan işlem görüyor. Lider kripto para birimi son bir aylık süreçte yüzde 30’un üzerinde değer kazandı.

Lido DAO son 30 günlük süreçte yüzde 170 değer kazandı!

Popüler kripto para projelerinde son haftaların gözdesi olan Lido(LDO), yazı yazıldığı anda yıl başındaki 0.95’lik düşük seviyesinden yaklaşık yüzde 170’lik bir artışla 2,63 dolardan işlem görüyor. Anlık olarak LDO/BTC çifti, yazı yazılırken 0.00011203 BTC’de işlem görüyor. Öte yandan Kaleo, lider kripto’nun 30 bin dolar seviyelerine kadar ulaşabileceğini düşünüyor ve “Bu, 30.000 doların bir mıknatıs olduğunu günlük hatırlatmanız.” sözlerini aktarıyor. Popüler altcoin Lido DAO projesi son 1 haftalık süreçte yüzde 35’in üzerinde değer kazandı. Anlık olarak proje 2,63 dolardan işlem görüyor.

Uzmanlara göre birçok kriptoseverin yakından takip ettiği proje, yakın zamanda yatırımcılarının karşısına yeni haberler ile çıkabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Analist Bu Altcoin İçin İddialı: Bitcoin Karşısında Güçleniyor!