Polkadot (DOT) Zincir Üstü Analizi: Popüler Analistin Fiyat Tahmini Şaşırttı!

164

Kripto para piyasası yaşanan sert düzeltmeden sonra toparlanmaya çalışırken, lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) 45 bin dolar seviyelerinde yatay bir fiyat hareketi izliyor. Polkadot (DOT) ise an itibariyle piyasasın en iyi performans sergileyen kripto para birimlerinden biri. DOT, son 24 saatte yüzde 7 artış kaydederek, 31 dolar seviyesinden işlem görüyor. Ünlü analist Lark Davis DOT fiyatına dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Polkadot ekosistemindeki güncellme ve ortaklıklar fiyatı yukarı taşıyacak

Genel kripto para piyasasındaki ralli Bitcoin eşliğinde devam etmesine rağmen, Cardano (ADA), Solana (SOL) ve Polkadot gibi altcoin’ler, piyasadan bağımsız olarak hareket etmeyi başardılar. Yaşanan keskin düzeltmede, DOT hızlı bir şekilde toparlanmayı başardı. DOT’un fiyat performansının arkasında birkaç faktör bulunuyor. Kripto para sektörü, son derece rekabetçi bir sektör. Ortaklıklar ve güncellemeler, büyümenin anahtarı olarak kabul ediliyor ve son zamanlarda birçok ekosistem bundan faydalandı. Polkadot da bu cephede çok aktif. Polygon ölçekleme çözümüyle bütünleşen, merkeziyetsiz finansal uygulama platformu PolkaBridge platforma ivme verecek unsurlardan bir tanesi.

 

DOT fiyat artışı, aynı zamanda 8 Eylül’de başlayan Polkadot Hackathon’a da bağlanabilir. Buna ek olarak, yakın zamanda Polkadot Ekoloji Araştırma Enstitüsü için fon arayan bir önerge kabul edildi. Bu, gelecekte diğer geliştirme odaklı güncellemelerin önünü açacak. DOT’un fiyatı, yaşanan ani çöküşün ardından 8 Eylül’de yükselmeye başladı ve 7 Eylül’deki 22 dolarlık dip seviyesinden sonraki iki gün içinde neredeyse yüzde 40’lık bir artış gördü.

 Lark Davis: DOT 100 dolar seviyesine ulaşacak

Polkadot için zincir üstü etkinlik, merkezli güncellemeler ve son parachain müzayedesinden kaynaklanan yüksek sosyal hacimler nedeniyle patlama yaşıyor. DOT’un geliştirme faaliyeti istikrarlı bir büyüme gösterdiğinden, DOT için zincür üstü metrikler sağlıklı bir tablo sunuyor. Polkadot için yüksek işlem hacimleri ile desteklenen  geliştirme faaliyeti, perakende yatırımcılar tarafından destekleniyor.

Dogecoin (DOGE) ve Polkadot (DOT) Fiyat Analizi: Sırada Ne Var?
 

Analist Lark Davis’e göre, “Parachains, açıklandığında muhtemelen Polkadot, 100 dolar seviyesine ulaşacak. Bu aşırı bir fiyat artışı gibi görünse de, DOT’un mevcut fiyat yörüngesine bakıldığında, bunun uzun vadede gerçekleşmesi sürpriz olmayacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Ambcrypto.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku