Coinbase Etkisi Kısa Sürdü: Analistlerden Kritik Shiba Inu (SHIB) Tahmini!

157

Shiba Inu (SHIB) daha yüksek seviyelere çıkmak için mücadele ederken, Coinbase listelenmesinin ardından SHIB fiyatının artması bekleniyor.

Coinbase etkisi Shiba Inu için kısa sürdü

Mayıs 2021’de kripto para piyasasında meydane gelen sert sarsıntı sonrası, piyasası toparlanmaya başladı. Özelliklke Solana (SOL) ve Cardano (ADA) gibi  altcoin’lerin öncülük ettiği ralli, Shiba Inu içinde kazançlar getirdi. Temmuz’dan Ağustos ortasına kadar, SHIB fiyatı yüzde 50’nin üzerinde değer kazandı ancak o zamandan beri token, oynak bir fiyat hareketi izleyerek değer kaybetti

Dünyanın en büyük ikinci kripto para borsası Coinbase’in, SHIB’nin listelendiğini duyurması, SHIB fiyatında yükselişe neden oldu. Shiba Inu yatırımcılarının ve trader’ların coşkusu kısa sürdüğü için bu yükseliş “Coinbase Etkisi” olarak değerlendirdi. Coinbase Pro bugün erken saatlerde SHIB-USD ve SHIB-USDT’de sipariş kabul etmeye başladığını duyurdu.

FXStreet analistleri yüzde 30’luk bir artış bekliyor

7 Eylül’de kripto para piyasasında yaşann sert çöküş, Shiba Inu fiyatında tek bir gün içinde yaklaşık yüzde 30’luk bir düşüşe yol açmıştı. Coinbase listeleme duyurusu, tokenin ertesi gün toparlanması için bir katalizör görevi gördü. SHIB’nin borsadaki lietelenmesi ile birlikte, fiyatta artış meydana geldi. Analistler altcoin’in 0.000013 dolar’a yükselmesini bekliyor. SHIB için zincir üstü göstergeler, tokende yükseliş eğiliminin tersine döndüğünü gösteriyor. 100 bin dolar ve daha yüksek değerdeki büyük işlemlerin sayısı geçen hafta arttı.

Analistten Kritik Shiba Inu ve DOGE Yourumu: Hangisi Gelecek Vaat Ediyor?
 

Blockchain veri platformu IntoTheBlock’tan alınan verilere dayanarak, Shiba Inu ağında toplam 830,89 milyon dolarlık büyük değerli işlemler yapıldı. Bu gösterge, büyük cüzdan yatırımcı faaliyetlerini yansıtan toplam günlük 100 bin doların üzerindeki işlem hacmini ölçüyor  Analistler, Shib Inu için bir sonraki fiyat hedefini 0,00000850 dolar olarak belirleyerek yukarı yönlü bir fiyat hareketi bekliyorlar. FXStreet analistleri, SHIB’nin kilit destek seviyesini geçtikten sonra yüzde 30’luk bir yükseliş için hazırlandığını tahmin ediyor. Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), uzun bir süredir yatay fiyat hareketi izledikten sonra, yeni ATH beklentileri içerisinde toparlanmaya çalışırken, CoinShares kurumsal yatırımın altcoin’lere aktığını bildirdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Fxstreet.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku