Dikkat! Bu NFT Coin Yüzde 40’tan Fazla Düşebilir!

29

Ağustos ayının başlaması itibariyle neredeyse piyasalarda yer alan tüm kripto para birimleri iyi bir başlangıç ​​yaşadı. Bored Ape Yacht Club (BAYC) NFT koleksiyonuna ait altcoin projesi ApeCoin (APE) ile birlikte Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Solana (SOL) ve Ethereum Classic (ETC) önemli fiyat seviyelerini kazandı. Küresel kripto piyasası değerinin ise yeniden 1 trilyon dolar olduğu görüldü.

NFT coin projesi ödeme aracı olarak kabul edilmesinin ardından yükseliş yaşadı

Temmuz ayının ortasından bu zamana kadar NFT coin projesi ApeCoin (APE), 3 Ağustos 2022’de bir yükseliş yaşamadan hemen önce bir konsolidasyon bölgesinde yer alıyordu. NFT coin projesinin son 30 gün içerisinde yüzde 50.1 oranında bir yaşadığı görüldü. Bununla birlikte son 14 günde yüzde 25.9’luk bir artış yaşayan token, şu anda son 24 saatte yüzde 0.2 düşüşle 7.39 dolar fiyat seviyesinden işlem görmeye devam ediyor.

Kriptoarena.com olarak bildirdiğimiz gibi; APE’te ki bu son artışın ise, İtalyan moda devi Gucci’nin, ApeCoin’i bir ödeme aracı olarak kabul edeceğini açıklamasının ardından geldiği görülüyor. Bu haber sonrasında NFT coin projesi APE fiyatının, işlem hacminde yaşanan bir artışla boğa koşusuna çıktığı gözlemlendi. Olumlu işaretler gösteren diğer fiyat göstergelerinin yanı sıra, sosyal medyada yaratılan hissinde bir yükseliş göstergesi olduğu belirtiliyor.

APE fiyatı önümüzdeki günlerde 5 dolara kadar düşecek mi?

Bored Ape Yacht Club (BAYC) NFT koleksiyonun token’i APE’in Hacim Profili Göstergesi’ne bakıldığında ise analistler, kazancı savunan olumlu bir grafik öngöremediklerini söylüyor. Diğer yandan, devam eden fiyat momentumu ile ApeCoin boğalarının 10,80 dolar fiyat seviyesini hedefledikleri belirtiliyor. Bununla birlikte, ayıların ise yükseliş fiyat hareketine girmeyi başarması durumunda, tüm momentumda bir kırılma yaşanacağı bildiriliyor. Analistlere göre bunun olması, ApeCoin fiyat hareketinin mevcut fiyat seviyelerinden yüzde 50 düşüşle 4 dolar seviyesine, hatta 3.70 dolar’a kadar düşmesi beklendiği söyleniyor.

Bununla birlikte, boğaların bugünkü günlük mumu 7.55 dolar seviyesinin üzerinde kapatmayı başarmaları durumunda, yükseliş fiyatı hareketine giren ayıların geçersiz bir tahmin olma olasılığının yüksek olduğu belirtiliyor. Kripto para analisti Altcoin Sherpa’ya göre NFT coin APE, önemli herhangi bir geri çekilme gerçekleştirmeden önce 10 dolar fiyat seviyesine kadar bir ralli için hazırlık yapıyor:

Hala tam olarak çözebilmiş değilim, 5 doların altındaki yeniden yüklemelerimi asla tam olarak dolduramadım. Bu görünüm ise devam ediyor, ancak orta / yüksek 5 dolarlık girişlerimde hala rahatım.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak coinpedia
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku