Shytoshi Kusama Bu Soruya Cevap Verdi: Shiba Inu Yükselecek mi?

102

Kripto para piyasalarının yükselişe geçmesiyle beraber birçok yatırımcı, yatırım yaptıkları token’a Twitter üzerinden destek veriyor. Peki, popüler memecoin Shiba Inu yükseliş yaşayacak mı? İşte detaylar…

Shiba Inu geliştiricisi, fiyatın yükselmesini isteyen kullanıcıya cevap verdi!

Kripto para piyasaları son 1 hafta içerisinde yükselişe geçti. Özellikle Bitcoin ve Ethereum’un yükseliş yaşadığı bu günlerde, birçok kripto para yatırımcısı memecoin’lerin durumunu merak ediyor. Twitter üzerinden yaptığı yorumlarla Shiba Inu’nun ana geliştiricisi Shytoshi Kusama’nın dikaktini çeken bir kullanıcı, “Shiba Inu’nun yükselmesini istiyoruz” dedi. Shytoshi Kusama’nın yorumu ise, “Bunun için çalışıyorum.” şeklinde oldu. Peki SHIB fiyatı yükselecek mi?

Anlık olarak Shiba Inu (SHIB), son 24 saat içerisinde yaşadığı yüzde 1.8’lik artış ile 0.00001253 dolar seviyelerinden işlem görüyor. 2021 yılının en çok kazanan projelerinden olan Shiba Inu, kriptoarena.com olarak belirttiğimiz üzere Ekim 2021’de yaptığı 0.00008616 dolarlık ATH seviyesinden yüzde 85 seviyelerinde uzakta bulunuyor ve 2022 yılının başından itibaren diğer kripto para birimleri de farklı bir durumda değil. Kripto piyasası fiyat hareketinin SHIB üzerindeki etkisi, Bitcoin ile yüksek korelasyonuna dayanarak açıklanabilir.

Uzmanlar, SHIB fiyatını etkileyen etmenlerden bahsetti!

Kripto para piyasalarının belirsizliği ve makroekonomik endişeler nedeniyle, fiyat hareketlerini tahmin etmek tamamen spekülatif olmaya devam ediyor. Bunun bir ipucu olarak, çoğu zaman bir varlığın baskın kısa vadeli eğilim doğrultusunda hareket etmesi olabilir. Bununla birlikte, yatırımcı duyarlılığı ve popülaritesi, bir kripto varlığını daha da yükseltebilir. Olumlu haberler ve büyük yayınlar da fiyatlar için olumlu katalizörler olarak hizmet edebilir. Bunun bir örneği, Shiba Inu’nun Robinhood listesinden sonra yüzde 40’ın üzerinde toplanmasıydı. Token’ların yakılmasının da garanti edilmese de fiyat hareketinin üzerinde olumlu bir etkiye sahip olduğuna inanılıyor.

SHIB fiyatı ile ilgili sorular kısa vadede cevapsız kalabilirken, gelecek Shiba Inu projeleri ve uygulamalarına ilişkin beklentiler devam ediyor. Shiba Inu baş geliştiricisi Shytoshi Kusama, Shiba Eternity oyununun Vietnam’da test edilmeye hazır olduğunu tweetledi ve keşfedilen hataları düzeltmek için şu anda çalışmaların yapıldığını belirtti.

Shiba Eternity’de ne olduğunu merak edenler için, daha önceki bir tweet’te, oyun ustası ve Shiba Inu oyunlarının baş danışmanı William Volk, CCG oyunundaki harika kartların birkaç örneğini paylaştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak u.today
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku