Balina İstilası Devam Ediyor: Shiba Inu ve FTX

55

Geçtiğimiz yıl erken dönem yatırımcılarına milyonlar kazandıran trend meme coin Shiba Inu (SHIB)’ya büyük yatırımcıların ilgisi devam ediyor. Yayınlanan son verilere göre gizemli bir kripto balinası, şaşırtıcı ve devasa miktarda SHIB satın aldı.

Balinalar aktif olarak Shiba Inu ve FTX token satın alıyor

Balina hareketlerini izleyen kripto firması WhaleStats verilerin, yeni bir kripto para balinasının tek bir işlemle yaklaşık 11.969.061 dolar (11.96 milyon dolar) karşılığında 442.637.867.858 (442 Milyar) Shiba Inu token satın aldığını göstermektedir.

Her iki kripto para birimi de balinaların en sevdiği ve son zamanlarda bolca biriktirdiği token’ların arasında bulunuyor. Genellikle en büyük Ethereum (ETH) balinaları, fiyatlar dip yaptığı dönemlerde, bu kripto paralardan yüksek miktarlarda biriktirmeye çalışıyor. Son zamanlarda en büyük Ethereum balinası konumunda olan ve “Light” adıyla bilinen cüzdan, 1.21 Milyon Dolar Değerinde 49 Milyardan Fazla Shiba Inu (SHIB) Token Satın Aldı.

Balinaların önceliği FTX token

Son 24 saat içinde Shiba Inu, Ethereum balinaları tarafından, ETH, USDT, USDC, WBTC, BUSD ve Aave’nin ardından en çok satın alınan kripto para birimlerinden biri oldu WhaleStats tarafından sağlanan verilere göre her balina tarafından ortalama 12.772 dolar karşılığında yaklaşık 471.892.146 (471M) SHIB token biriktirildiği görülüyor. Ethereum hariç, SHIB en büyük 1000 ETH cüzdanının ikinci en büyük kripto para birimi konumunda. En büyük 1000 ETH cüzdanı, en iyi cüzdanlarının yüzde 17’sini temsil eden 1,50 milyar dolar değerinde Shiba Inu barındırıyor. Balinaların önceliği ise FTX tpken olarka görülüyor. FTX, 1,65 Milyar dolarlık kripto parayı elinde bulundurarak en büyük 1000 ETH cüzdanlarının yüzde 19’luk portföyünü temsil ediyor.

Shiba Inu (SHIB) fiyatı dip yaptıktan sonra, son 24 saatte yaklaşık % 4.8’in üzerinde sıçradı ve şu anda 0.00002685 dolar seviyelerinen işlem görüyor. SHIB için 24 saatlik işlem hacmi de bir önceki işlem gününe göre yaklaşık yüzde 42,88 artışla 2.987.714.756 dolara yükseldi. Balina ilgisi bir süre daha Shiba Inu’nun üzerinde olacağı düşünülüyor. Daha fazla sltcoin haberi için, Kriptoarena.com web adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak thecryptobasic.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku