Bitci Avrupa’nın Lideri Oldu: En Çok Aranan Fan Token Platformu!

41

SponsorUnited tarafından yayımlanan rapora göre, futbol sponsorlukları kapsamında en fazla arama kripto para sektörü hakkında yapıldı. Bitci, bu kategoride Avrupa’da en fazla aranan yedinci kripto para şirketi olurken, fan token platformları arasında da birinci sırada yer aldı.

Bitci, en çok arananlar listesinde

Son yıllarda futbol endüstrisinde ağırlığını artıran kripto para sektörü, taraftarların ve yatırımcıların da radarına girdi. Spor endüstrisi ve eğlence alanında dünyanın önde gelen platformlarından olan SponsorUnited tarafından yayımlanan ve Avrupa’nın 5 büyük futbol ülkesindeki 10 lig organizasyonunu kapsayan rapora göre, kripto para sektörü, hakkında en fazla arama yapılan kategori olarak dikkat çekti.

bitci

Temmuz 2021-Mayıs 2022 arası dönemin verileri ışığında hazırlanan raporda, kripto para kategorisinde, ilk 3 sırayı Crypto.com, FTX ve Tezos alırken, listeye Türkiye’den giren tek marka ise Bodrum merkezli Bitci oldu. Son yıllarda dünyanın önde gelen takım ve spor organizasyonlarıyla 40’a yakın fan token anlaşmasını hayata geçiren Bitci, listeye 7’nci sıradan girerken, fan token platformları arasında da birinci sırada yer aldı.

 

Sorumluluk reddi: Bu bir sponsorlu içerik ve basın bülteni olup burada yazılanlar Kriptoarena.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır. Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’daFacebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku