Max Keizer Yıl Sonu İçin Yeni Bitcoin (BTC) Fiyat Hedefini Açıkladı!

179

Bitcoin (BTC)’e erken yatırım yapanlardan ve lider kripto paranın önde gelen savunucularından olan Max Keizer, ortaya çıkan son kripto piyasası çöküşünün sağlıklı bir düzeltme olduğuna inanıyor.

Kurumlar daha fazla Bitcoin alacaklar

The Wolf of All Streets podcast isimli podcast’ta yaptığı yeni bir röportajda Keizer, Merkez Bankaları tarafından devasa para basımı ve  enflasyon metriğinin tavan yapmasına dair meydana gelen belirtilerinin şirketleri bu yıl giderek daha fazla Bitcoin satın almaya zorlayacağını söyledi.

İngiliz Ekonomistler ile Bitcoin, Çin ve Volatilite Üzerine Çarpıcı Bir Röpörtaj
 

Keiser, Şirketlerin 2021’in sonuna kadar yüzde 500 fiyat artışını körükleyen bir Bitcoin satın alma çılgınlığına katıldığını görüyor. Yönetici şunları söyledi:

Kurumsal Amerika, Bitcoin gerçekliğinden kaçmak için sebepler tükendiğinde, harekete geçmeleri gerekiyor. Bunun, 2021’de olacağını düşünüyorum. 2021 için fiyat hedefim 220 bin dolar. Abartılı gelebilir, ancak ABD dolarının ciddi sıkıntıya girmesine dayanıyor.

Keiser, MicroStrategy’nin, CEO Michael Saylor’un öncülüğünü yaptığı ilk 1 milyar dolarlık Bitcoin satın alımına, Bitcoin’deki kurumsal yatırım çağının dönüm noktası olarak değerlendiriyor. Keiser şunları ekledi:

Saylor düğmeye bastı. Ve şimdi, her CFO ve her CEO ve her halka arz olmuş şirketin her yönetim kurulu üyesi artık bunu hesaba katmak zorunda. Birgün herkes Bitcoin alacak.

Enflasyon’dan korunmanın en iyi yöntemi

Keizer, BTC’nin bir enflasyon çağında içinde bulunduğumuz yarıştaki  en hızlı at olan dijital bir altın  olduğunu söyleyen efsanevi kurumsal yatırımcı Paul Tudor Jones’un yorumlarına da dikkat çekiyor. Son olarak Keiser şunları belirtti:

Enflasyonun aslında geçici olmadığını  kurumlar yavaş yavaş anlamaya başladılar. Uzun vadede enflasyon artık hayatımızın bir parçası olacak. Ve kendinizi korumuyorsanız, yok olacaksınız. Paul Tudor Jones’un Bitcoin hakkında söylediği gibi, örneğin altınla karşılaştırdığında, Bitcoin yarıştaki en hızlı attır. Böylece bu dalgayı – nakit tsunamisini – Bitcoin’e geri getiriyorsunuz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku