Mark Zuckerberg’in Kız Kardeşinden Çarpıcı Shiba Inu Açıklaması!

10.295

Popüler memecoin Shiba Inu, WhaleStats’ın verilerine göre hem Bitcoin hem de altcoin piyasalarında mevcut çöküş devam ederken, SHIB balinaların favorisi olmaya devam ediyor. Ayrıca Facebook kurucusu Mark Zuckerberg’ın kardeşi Randi Zuckerberg’e göre piyasada yalnızca en popüler iki köpek temalı altcoin olan Dogecoin ve SHIB için yer var.

Randi Zuckerberg’e göre memecoin piyasasında yalnızca DOGE ve SHIB için yer var

Meta CEO’su Mark Zuckerberg’in kız kardeşi Randi Zuckerberg, resmi YouTube kanalında köpek temalı memecoin’ler hakkında kısa bir açıklayıcı video yayınladı. Zuckerberg videosunda, SHIB’in ana akım haline geldiğini iddia ederek “Dogecoin katili” SHIB’in şaşırtıcı başarısına ağırlık verdi. Dogecoin ve Shiba Inu arasındaki rekabete rağmen Zuckerberg, piyasada her iki memecoin’e de yer olduğuna inanıyor. Ünlü CEO’nun kardeşi konuya ilişkin olarak şu açıklamaları yapıyor:

Bunlardan birine bile yer olduğunu bilmiyordum ama görünüşe göre iki kişilik yer varmış.

Eski Facebook sözcüsü, Dogelon Mars da dahil olmak üzere Dogecoin ve Shiba Inu benzeri diğer memecoin’lerden de bahsediyor. Ardından, Tesla CEO’su Elon Musk’ın tavsiyesini aktararak izleyicilerine kripto paralarıyla “biraz eğlenmelerini”, ancak tüm servetlerini memecoin’lere yatırmamalarını tavsiye ediyor. Bu haftanın başlarında, uzun süredir kripto savunucusu olan Zuckerberg, marka danışma konseyinin bir üyesi olarak kripto para borsası Okcoin’e katıldı.

Shiba Inu, piyasadaki çöküşe rağmen balinaların favorisi olmaya devam ediyor

En büyük 1.000 Ethereum cüzdanındaki toplam balina varlıklarına göre, SHIB, şu anda tutulan 2 milyar dolarlık token ile balinalar arasında hala en büyük pozisyon olmaya devam ediyor. Kriptoarena.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, varlıkların USD değeri aynı kalırken, balinalar arasındaki baskınlık önemli ölçüde azaldı. Balinaların ellerinde tuttukları Shiba Inu yüzde 8 baskınlıkta kalırken, diğer daha küçük token’lar, köpek temalı memecoin’in değerine yaklaşan tüm varlıkların yüzde 7,89’unu oluşturuyor.

Değerinin yaklaşık yüzde 15’ini kaybeden altcoin’in market performansı ise yatırımcılarını hayal kırıklığına uğratıyor. Genel piyasaya kıyasla SHIB, Dogecoin, Ethereum ve Avax gibi kripto para birimleriyle birlikte en çok kaybedenler listesinin ortasında yer alıyor. Güçlü bir düzeltmenin ardından Shiba Inu son zirvesinden bu yana değerinden toplam yüzde 66 kaybetti. Bunların yanı sıra haftanın başında piyasada hızlı ve beklenmedik bir ralli başlaması memecoin’in fiyatının kısa vadeli olarak yüzde 40 oranında pump’lanmasına yol açtı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak U.today/
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku