Analistten Kritik Dogecoin ve ETH Yorumu: İşte Aralık Beklentisi!

2.732
Kripto para analisti Justin Bennett, Aralık ayında piyasaların ivme kazanacağını belirtirken, özellikle Ethereum (ETH) ve Dogecoin (DOGE)’in büyük kazançlar elde edebileceğini ifade etti.

 Analist, Dogecoin ve Ethereum için iyimser bir tablo çiziyor

Ethereum ve Dogecoin için çarpıcı açıklamalarda bulunan analist, 91bin Twitter takipçisine doları diğer fiat para birimleriyle karşılaştıran dolar endeksinin (DXY) kripto piyasaları içinönemli bir yükseliş sinyali verdiğini söylüyor. Daha zayıf bir DXY, çoğu varlık için genellikle daha yüksek fiyatlara işaret ediyor. Bennett, DXY verilerinin düşüşe işaret ettiğini ve an itibariye aşağı yönlü bir fiyat hareketiyle karşı karşıya olabileceğini belirtiyor. Analiste göre, bu metrik, Aralık ayında kripto para piyasası için bir boğa koşusa işaret ediyor. Bennett, ”Cuma gününün bu kanalın içine kapanması zayıflığı gösteriyor. Şimdi 95.80’in altında bir kapanış ivme kaybını kanıtlıyor” ifadesini kullandı. Bu metrik, Dogecoin ve ETH başta olmak üzere, bütün piyasa için iyi bir gelişme.

Ethereum‘u inceleyen analist, ETH^nin Aralık ayında iyi bir performans sergileyeceğien inanıyor Bennett, ETH’nin “Aralık ayında ivme kazanmaya hazır olduğunu” ve daha fazla hacim gördüğü sürece şimdiden bir ralli için hazırlanıyor olabileceğini söyledi. Analist, “ETH bir kırılma seviyesine yaklaşıyor. Sadece hacim ekleyin.” açıklamasını yaptı. Bennett’e göre Dogecoin de (DOGE) Aralık ayında büyük bir ralliye liderlik edebilir Analist, DOGE’nin ilk kilit direnci 0,25 dolar ve son direnç seviyesi 0,75 doların üzerinde tüm zamanların en yükseği ile bir kırılmanın ortasında olduğunu söylüyor.

Elon Musk’tan çarpıcı DOGE açıklaması

Kriptoarena.com olarak daha önce belirttiğimiz gibi, Musk, şaka kripto para biriminin yeterince ölçeklenirse bir ödeme aracı olarak başarılı olabileceğine inanıyor. Bu ayın başlarında, önemli bir yazılım güncellemesinin ardından Dogecoin ücretleri tüm kullanıcılar için önemli ölçüde düştü. Musk ayrıca defalarca itibari para birimini eleştirdi. Bu ayın başlarında, “normal para”nın, ABD‘deki bankaların ezici çoğunluğu tarafından hala yaygın olarak kullanılan eski bir programlama dili olan COBOL’u çalıştıran bir grup eski anabilgisayardan ibaret olduğunu belirtti.

Tesla CEO’su Elon Musk, son zamanlarda yine kripto para sektörüne yönelik açıklamalar yapmaya başladı. Ünlü milyarder, Twitter üzerinden yaptığı paylaşım ile Dogecoin (DOGE) yatırımcılarına seslenerek, merkezi borsaları terk etmeleri gerektiği konusunda uyardı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku