Talep Artıyor: Shiba Inu (SHIB)’da FOMO Rallisi Kapıda mı?

3.659
Son zamanlarda kripto para piyasasında belirsizlik ortamı oluştu. Shiba Inu (SHIB) fiyat hareketi de bu belirsizlikten etkilenen kripto para birimlerinden biri.

 

Kanadalı dev şirketten Shiba Inu hamlesi

Kripto para piyasasında yaşanan sert düzeltmeye rağmen, balinalar boş durmuyor. Özellikle SHIB söz konusu olduğunda, olağan üstü bir balina aktivitesi gözlemleniyor. Ayılar piyasayı tehdit ederken bile, SHIB işlem hacminde önemli bir artış olduğu anlaşılıyor. Görünüşe göre Shiba Inu yatırımcıları daha fazla coin biriktirebilmek için fiyatın düşmesini bekliyorlar. Gerçekten de, bu strateji, topluluk tarafından benimsenmiş gibi görünüyor. SHIB fiyatının 1 dolara ulaşmasını bekleyen yatırımcılar, daha fazla birikim yapmaya devam ediyorlar. Şu anda SHIB topluluğundaki mevcut eğilim bu yönde.

Bu hafta Shiba Inu biriktiren en önemli yatırımcılardan biri Kanada merkezli ”Ask The Doctor” isimli Medical şirketi. Geçtiğimiz günlerde Kriptoarena.com olarak bildirdiğimiz üzere Kanada’daki sağlık verilerine odaklanan şirket, yaklaşık 1,5 milyon dolar değerinde 31 milyar Shiba Inu biriktirdiğini açıklamıştı. Ayrıca yakında kendileri ve sağlık sektöründeki ortakları tarafından kullanılmak üzere SHIB’i ödeme seçeneği olarak kabul edeceklerini duyurdular. WhaleStats verilerine göre, ‘Gimli’ adlı popüler bir Ethereum balinası, dün 28 milyar SHIB aldı ve balinanın toplam SHIB bakiyesi yaklaşık 1,2 trilyon SHIB oldu. Bu hafta daha hareketli yeni yatırımcıların da SHIB biriktirdikleri gözlemlendi.

FOMO ve talep, SHIB fiyatını artırabilir

Shiba Inu fiyatı şu anda düşük seviyeelrde olsa da, çok sayıda devam eden birikimin kolay bir şekilde FOMO’ya yol açabileceği ve fiyatla birlikte talebin arttığını görebileceği açık. Şu anda SHIB, 24 saatte yüzde 6’lık bir kayıp ve haftalık yüzde 5’lik bir düşüşle 0.000040 dolardan işlem görüyor.
SHIB , sıralamada 13. sırada yer alıyor. Avalanche ve LUNA’nın gerisine düşen SHIB, yeni rallisi için bekliyor. Her zamanki gibi, SHIB fiyat hareketi, sosyal medya ve perakende yatırımcı ilgisi göstergeleriyle yakından bağlantılı olmaya devam ediyor. En son artış ve geri çekilme, Pazar günü 60 binin altından, Salı günü 140 binin üzerine yükselen ancak Cuma gününden itibaren 67 bin civarına düşen Lunacrush’ın Sosyal Hacim göstergesindeki keskin bir yükselişle aynı zamana denk geldi. Bu da bize, sosyal medya ve bireysel yatırımcıların Shiba Inu fiyatı üzerindeki etkisini gösteriyor.

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Zycrypto.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku