Kurumsal Yatırım 3 Altcoin Projesine Yöneldi: CoinShares

60
Önde gelen kripto varlık yöneticisi CoinShares, kurumsal yatırımcıların geçen hafta dipten Bitcoin (BTC) satın aldığını belirtti. Bu, Nisan ayının başından bu yana BTC’deki ilk kurumsal giriş oldu. Bazı altcoin projeleri de kurumsal yatırım almayı başardı.

Solana (SOL), Ripple (XRP) ve Cardano (ADA), kurumsal yatırım aldı

Yayınladığı son raporda,  CoinShares, kurumların piyasa çöküşüne rağmen BTC ürünlerine 45 milyon dolar yatırım yaptığını tespit etti. Raporda, “Yatırımcıların piyasaya yönelik tavırlarındaki değişim sonucu lider kripto para birimi Bitcoin, 45 milyon dolarlık toplam giriş gördü. Kısa pozisyonlarda, Bitcoin, rekor düzeyde ikinci en büyük haftalık girişi gördü ve toplam 4 milyon dolar tutarında giriş gerçekleşti. Yönetim altındaki varlıklar şu anda 45 milyon dolarlık rekor bir seviyede.” ifadesine yer verildi. Genel olarak, Kuzey Amerika yatırım ürünleri Avrupa ürünlerinden çok daha fazla faaliyet gördü. Kuzey Amerika yatırım ürünlerinde akışlar 66 milyon dolarlık girişlerle orantısızken, Avrupa toplam 26 milyon dolarlık çıkış gördü.
Ethereum (ETH) rakibi Solana (SOL), geçen hafta toplam 1,9 milyon dolar ile tüm altcoin projeleri arasında en kayda değer girişi gördü. Birden fazla dijital varlığa yatırım yapan çok varlıklı yatırım ürünleri 1,7 milyon dolarlık giriş alırken, XRP ve Cardano (ADA) odaklı yatırım ürünlerinin her biri 0,2 milyon dolarlık giriş elde etti.Ethereum odaklı ürünler geçen hafta yine darbe aldı ve ETH’nin toplam yıllık çıkışını 200 milyon doların üzerine çıkardı. Ancak, geçen hafta toplam 12,5 milyon dolarlık çıkışlarla Ethereum’a yönelik olumsuz yatırımcı hissi devam ediyor ve bu da yıldan bugüne toplam çıkışları 207 milyon dolara çıkardı.

Crypto.com, gelecek vaat eden 3 altcoin projesini listeledi

Crypto.com kısa süre önce, merkeziyetsiz finansı, merkeziyetsiz uygulamalar ve merkeziyetisz özerk organizasyonları destekleyen açık kaynaklı bir bulut ağı olan Akash Network’u (AKT) listelediğini duyurdu. Bulut ağı ayrıca, merkeziyetsiz makine öğrenimini ve yapay zekayı da destekliyor. AKT an itibariyle 0,88 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 308. sırada bulunan altcoin, geçen hafta yüzde 13,7 ve son 24 saatte yüzde 1,19 düştü. Crypto.com ayrıca, ölçeklenebilir, merkeziyetsiz bir bulut bilişim altyapısı Flux Ecosystem’in yerel yardımcı programı ve yönetişim tokeni olan FLUX için de destek başlatıyor. Flux Ecosystem, birlikte çalışabilir, merkeziyetsiz bir bulut geliştirme ortamı sunan bir bilgi işlem hizmetleri ve Blockchain çözümleri paketidir.
27 Ülkeyi Kapsayan Araştırma: 5 Kripto Para Zirvede!
 
 FLUX, an itibariyle 1,33 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 186. sırada bulunan altcoin, son yedi gün içinde yüzde 9,5’ten fazla ve son 24 saatte yüzde 2,15 düştü. Crypto.com ayrıca, kullanıcıların kıdemli trader’lardan alım satım stratejilerini “kiralamalarına” olanak tanıyan bir kripto alım satım stratejisi piyasası olan Kryll’in (KRL) için de destek ekliyor. KRL , an itibariyle 0,70 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre 752. sırada bulunan altcoin geçen hafta yüzde 11,5’ten fazla düştü.
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!
Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku