Cardano CEO’sundan Çarpıcı LUNA Yorumu: ”Neden?”

251

Cardano (ADA)’nun kurucusu Charles Hoskinson, popüler blockchain ağında, risk sermayedarları (VC’ler) ve kripto para medya kuruluşları tarafından yıllar boyunca uygulanan sert muameleden yakındı. Hoskinson, Twetter üzerinden yaptığı açıkamada, Blockchain’in 2017’deki başlangıcından bu yana Cardano ağının VC’lerden ve medya kuruluşlarından aldığı destek eksikliği konusundaki hayal kırıklığını dile getirdi. Kriptoarena.com olarak detayları aktarıyoruz.

Ünlü CEO: Cardano’dan neden nefret ediliyor anlamıyorum

Galaxy Digital Investments CEO’su Mike Novogratz’ın 5 Mayıs 2022’de Terra (LUNA) kripto para birimini tasvir eden kolunun dövmesini paylaşmasının ardından Charles Hoskinson’dan tepki geldi. Novogartz dövme fotoğrafının altına şu yorumu paylaşmıştı:

 

Hoskinson başlarda bu gelişmeyi umursamadı. LUNA’nın yatırımcıların projeye olan güven eksikliği nedeniyle değerinin önemli bir yüzdesini kaybettiğine dair takip eden trend raporlarına tepki vermesi yaklaşık bir hafta sürdü. Hoskinson, bugün erken saatlerde Novogratz’ın tweet’inden alıntı yaparak şunları söyledi:

Risk sermayedarlarının ve kripto para medyasının neden bazı alternatifleri sevdiğini ve Cardano’dan neden nefret ettiğini hep merak etmişimdir. Bir türlü anlayamıyorum…

Cardano topluluğu Novogratz’a tepkili

Charles’ın yorumları, LUNA’nın değerinin son 24 saat içinde 69 dolardan 24 dolara düştüğünü gördüğünde geldi. LUNA şuan 34 dolar seviyelerinden işlem görüyor ve son 24 saatte yaklaşık yüzde 52.4’lük bir düşüş yaşadı. Terra (Luna), istikrarlı kripto parası UST’nin 1 dolarlık sabit fiyatını kaybedip 0,66 dolara kadar düşmesinin ardından paniğe neden oldu ve yatırımcılara ciddi kayıplar yaşattı. Bu arada, Hoskinson, mikroblog platformunda Novogratz’a karşı öfkesini ilk kez ifade etmiyor. Popüler bir Bitcoin savunucusu olan Novogratz, Cardano (ADA) topluluğu üyeleri tarafından popüler blockchain projesine hiç sevgi duymamakla suçlandı.

Geçen yıl Novogratz, bir kripto blog yazarının, kripto para topluluğunun, Cardano (ADA) hakkında piyasa değerine göre üçüncü en büyük kripto para olduğunu öğrenmesi gerektiği çağrısına yanıt olarak, açıklamanın zor olduğunu söyledi. Bir kullanıcının Novogratz’a ya proje hakkında bilgisayarından daha fazla bilgi edinmesini önerdiği. Galaxy CEO’su kullanıcı yorumlarına sinirlenerek şu yanıtı verdi:

Doğru değil. Tanıdığım en zeki yirmi kişiyle konuştum ve hiçbiri Cardano’da ivme görmedi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak thecryptobasic
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku