Max Keizer: Bütün Altcoin Projeleri Sıfıra Çakılma Riskiyle Karşı Karşıya

77

Bitcoin maksimalisti Max Keizer, Bitcoin fiyat tahminlerinin yanı sıra altcoin projeleri ile ilgili olarak negatif düşünceleri ile bilinir. Yakın tarihli bir röportajda Keizer, Bitcoin tahminleri hakkında açık sözlüydü ve Ethereum’da neden düşüş eğiliminde olmadığını paylaştı.

Bitcoin için en yüksek değeri belirlemek mümkün değil

Max Keizer, Kitco News ile yakın tarihli bir röportajda fiat para birimi ve kripto paralar ve altcoin projelerinin geleceği hakkındaki görüşlerini dile getirdi. Konuya ilişkin olarak Keizer şöyle belirtti:

Bitcoin ve fiat parayı fiyatlayacaksanız, fiyat sonsuzdur, çünkü fiat paranın dibi yoktur, Bitcoin’in tavanı yoktur. Altının ons olarak fiyatlandırırsanız, bu onu fiyatlandırmanın daha geçerli bir yolu olacaktır. Bir ons altının döviz kurunun Bitcoin için tam olarak ne olduğundan emin değilim. Ama her neyse, onu yüzle çarpabilirsin ve biz de oraya gidiyoruz.

The Keizer Report ve The Orange Pill dahil olmak üzere bir dizi podcast’e ev sahipliği yapan Bitcoin maksimalist, altcoin Ethereum’u neden sevmediğini birkaç kez özetledi. Ethereum’u çevreleyen son olumlu duygulara ve son birkaç haftadaki fiyat artışına rağmen, Keizer, dünyanın en büyük kripto para birimi olarak Bitcoin’i geride bırakacak altcoin Ethereum Flippening tahminini kabul etmiyor. Max Keizer, Ethereum hakkındaki görüşlerini şu şekilde ifade ediyor:

Altcoin Ethereum merkezi bir çöp, işlemleri geçmişte birçok kez olduğu gibi geri alınabilir. Piyasaya düşen ve fiyat keşfini alt üst eden devasa bir ön madeni var. Denetim açısından büyük sorunları var. Kimse ne kadar Ethereum olduğunu bilmiyor. Dünyada kimse sayının ne olduğunu bilmiyor.

Keiser, altcoin projelerine saldırmak hiç de zor değil

Bitcoin’den farklı olarak Ethereum’un merkezi olduğunu ve saldırmanın kolay olduğunu ve büyük olasılıkla saldırıya uğrayacağına inandığını da sözlerine ekledi. Altcoin konusunda Keizer, altcoinlerin hepsinin sıfıra gitmesine yol açacak iki ana nedeni özetledi, nakit akışı beklentisi onları menkul kıymet olarak görmesi, merkezi olmaları ve düzenleyici kurumlar tarafından kolay kaldırılabilir olmalarını belirtiyor.

Hafta sonu 600 milyon dolarlık son DeFi hack, Keiser’in altcoinlere saldırmanın çok kolay olduğu görüşünü destekler nitelikte olabilir. Saldırı, ETH (Ethereum) dolar, BSC (Binance Smart Chain) dolar ve altcoin MATIC (Polygon) dolar cinsinden 600 milyon doların üzerinde birleştirilmiş miktarın çalındığını gördü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Cryptodaily.co.uk
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku