LINK ve Bu 2 Altcoin Kırılacak: İşte Beklenen Seviyeler!

136

Kripto para analisti Van de Poppe, merkeziyetsiz oracle ağı Chainlink (LINK) , Vechain (VET) ve Verasity (VRA)’nın ilerleyen günlerde yükseliş yaşayacağını öngörüyor.

Analistin listesindeki ilk altcoin projesi LINK

Analiste göre, Chainlink(LINK) fiyat seviyelerindeki dalgalanmalar endişe verici olsa da, kripto para yatırımcıları bunun büyük fayda sağlayacağına ve önümüzdeki günlerde toparlanmaları tetikleyeceğine inanıyor ve şunları söylüyor:

“En güzel tablo değil ancak bu benim senaryom. Yaşanan düşüş eğilimi ve bazı yeniden testlerden önce 12.50 dolar seviyelerine doğru bir devam etmesini bekliyorum, ardından boğa yeniden başlıyor.”

LINK ve Bu 2 Altcoin Kırılacak: İşte Beklenen Seviyeler!

Şu anda Chainlink (LINK), yüzde 8.8 düşüşle birlikte 7.21 dolar seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor. Analiste göre 12.50 dolar seviyesine yükselmesi yüzde 64’lük bir kazanç sağlayacak.

Listedeki ikinci altcoin VET

Van de Poppe, kurumsal çözümlere odaklanan bir blockchain olan VeChain (VET)’i ele alıyor. VET ATH’sinden sonra büyük bir düşüş yaşamasına rağmen, kripto para yatırımcıları için bu düşüş eğiliminin sonuna yaklaştığına inandığını belirterek şunları söyledi:

“Bu nispeten basit. Desteği 0.045 dolar seviyeleri civarında kaybetti ve 2020’de önceki döngünün en yükseğine doğru düşmeye başladı. Bunun büyük bir direnç ve bir miktar yatay hareket olmasını bekliyoruz. Nispeten ayı piyasası ile yapılmalı.”

LINK ve Bu 2 Altcoin Kırılacak: İşte Beklenen Seviyeler!

Şu anda, VeChain (VET) yaklaşık yüzde 7’lik bir düşüşle birlikte 0,030 dolar seviyelerinde işlem görmeye devam ediyor.

Verasity (VRA)

Analist ayrıca, yeni nesil bir video paylaşım blockchain ağı olan Verasity (VRA)’nin yerel token’ini da inceliyor. Kripto para piyasasında gerçekten önemli bir ayı piyasası yaşamasına rağmen analist Poppe, VRA’nın sonunda düşük desteğini yeniden test edeceğine ve bu seviyeden toparlanacağına inandığını şu sözlerle belirtiyor:

“VRA. Bu, ağır bir ayı piyasası yaşıyor. Nihai düşük 0,0035 dolar seviyesi olabilir, ancak bu piyasa yapısına bağlıdır. Genel olarak, aşağı yönlü bir yeniden test için 0.012 dolara doğru yaklaşık yüzde 40-60 civarında biraz daha yukarı yönlü bir momentum bekliyoruz.”

LINK ve Bu 2 Altcoin Kırılacak: İşte Beklenen Seviyeler!

Şu anda Verasity(VRA) 0,0088 dolar seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor. Analist, Verasity’nin piyasa değeri açısından ChainLink, Vechain’in neredeyse iki katı büyüklüğünde olduğunu da belirtiyor. Daha fazla kripto para haberi için Kriptoarena.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak coinpedia
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku