ellon musk

Herkes Dogecoin (DOGE)’i Konuşuyor: 10 Haftalık Zirve Rekoru!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Son günlerde kripto para piyasaları hızla yükselişe geçerken, popüler memecoin Dogecoin (DOGE) ve lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) inanılmaz bir çıkış yakalayarak bir önceki seviyelerinin üzerine çıktılar. Son 10 haftalık zirvesini geride bırakan DOGE ise birçok yatırımcıyı heyecanlandırıyor. Peki, popüler memecoin için sırada ne var? İşte detaylar…

Dogecoin fiyat kazançlarında önde geliyor!

Anlık olarak memecoin DOGE, fiyat artışında lider durumda bulunuyor. Bununla birlikte önde gelen kripto para uzmanları, piyasa rallisinin son 24 saatlik grafiğini incelerken, Dogecoin’in kazançları hakkında yorumlarda bulundu. DOGE, son 24 saat içerisinde yaşadığı yüzde 50’nin üzerinde yükselişle beraber son 10 haftalık zirvesini aşmış bulunuyor.

Kazancı sürdürmeye çalışan Dogecoin her ne kadar bu seviyeleri devam ettiremese de anlık olarak 0,1312 dolar seviyelerinden işlem görüyor. Uzmanların şaşırtıcı olarak dikkat çektiği nokta ise DOGE’nin hala tüm kripto para piyasasına liderlik etmesi olarak karşımıza çıkıyor. Öte yandan DOGE için fiyat artışı, Elon Musk’ın Twitter’ın genel merkezini ziyaret etmesinin ardından geldi. Daha önce kriptoarena.com olarak belirttiğimiz üzere Elon Musk, büyük bir DOGE destekçisi olarak karşımıza çıkıyor. Milyarder isim, son olarak Twitter’ı satın almasıyla beraber DOGE’nin fiyatını etkilemiş durumda.

Lider kripto para birimi BTC 21 bin dolarlık seviyeyi aştı!

Lider kripto para biriminin yükseliş yaşamasıyla beraber kripto para piyasalarının genelinde de beklenilen yükseliş yaşandı ve birçok kripto para birimi yeşil mumlar yaktı. 26 Ekim itibariyle, lider kripto fiyatında 21 bin dolarlık seviyeyi gördü ve birçok analist, fiyat artışını Kanada Merkez Bankası’nın faiz artırımlarını gevşetebileceği raporlarına bağladılar.

Usta Analist Kritik Seviyeyi Belirledi: BTC Yükselişi İçin Bu Şart!

Öte yandan, kripto para piyasalarında yaşanan yükselişler birçok yatırımcıyı heyecanlandırırken, Ethereum ve Bitcoin (BTC) inanılmaz seviyelere yükselerek bir önceki seviyelerinin ötesine geçti. Genel olarak kripto para piyasası yükseliş yaşarken, lider altcoin Ethereum ise hızla yükselerek altcoin’lerin liderliğine devam ediyor.

Bir diğer yandan, BTC fiyatı şu anda 20.813,57 dolar seviyesinde bulunuyor ve kısa bir kazanç gösteriyor. BTC, 26 Ekim’deki en yüksek seviyesinden tırmanmış olsa da, hala 20 bin doların üzerinde duruyor. Son bir haftalık süreçte yüzde 9 seviyelerinde yükseliş yaşayan lider kripto para birimi BTC, anlık olarak 20.813,57 dolar seviyelerinde bulunuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Herkes Dogecoin (DOGE)’i Konuşuyor: 10 Haftalık Zirve Rekoru!