İşte Hafta Sonu Fiyat Artışı Görebilecek 5 Kripto Para Birimi!

34

Piyasa, son düşüşün ardından tekrar toparlanırken, Analist Simon Chand, hafta sonu fiyat artışı görebilecek 5 kripto para birimini seçti.

Axie Infinity (AXS)

Axie Infinity (AXS), 43.07 dolardan geçen hafta %68 ve son iki haftada %79 arttı. Altcoin’in fiyatı ayrıca bir ay öncesine göre %800 üzerinde. Axie Infinity (AXS), ATH’sini geçtiğimiz salı günü 52,17 dolara tırmandığında belirledi. O zamandan beri %17 düşmesine rağmen bu tökezleme, hafta sonu boyunca büyük sıçramalara neden olabilir.

Axie Infinity’nin bir oyun olarak popülaritesinin giderek arttığı görülüyor. 12 Temmuz’da kurucu ortak The Jiho, oyunun günlük 500.000 aktif kullanıcıyı neredeyse geçtiğini tweetledi.

Quant (QNT)

Quant (QNT), AXS’den sonra son 30 ve 90 gün içinde en iyi performans gösteren ikinci altcoin. Son 24 saatte %8 ve geçen hafta %69 artarak 125 dolara yükselen QNT, geçen ay %66 ve bir yıl öncesine göre %1400 arttı. En etkileyici olanıysa ATH’si olan 142.21 doları dün belirlemiş olması. Bu da yükseliş ivmesi kazandığını gösteriyor. Son fiyat hareketine bakılırsa, QNT’a çok fazla talep var.

Lider kripto para Bitcoin (BTC)

Bitcoin (BTC), geçtiğimiz hafta boyunca en iyi performans gösteren kripto para birimlerinden biri oldu. 39.024 dolardan, son yedi gün içinde %18’in biraz üzerinde arttı. Ayrıca son iki haftada %21 ve geçen ay %7 arttı. 42 piyasa araştırmacısı ve yöneticisinin yakın zamanda yaptığı bir ankete göre Bitcoin’in ortalama yıl sonu fiyatının 66.284 dolar olacağı tahmin ediliyor. Bu hedefe ulaşacaksa, yakında tekrar yükselmeye başlaması gerekiyor. Bitcoin ayrıca son günlerde aktif varlıklarda bir artışa tanık oldu. Bu, ona olan ilginin yeniden arttığını gösteriyor.

Stellar (XLM)

Stellar (XLM), diğer bazı altcoin’lerin aksine, son birkaç haftadır iniş ve çıkışlar yaşıyor. 0,265168 dolar ile son 24 saatte %2 düşmesine rağmen geçen hafta sabit kaldı. XLM ayrıca, son 14 günde %10 arttı. Bununla birlikte, Stellar Development Foundation’ın MoneyGram’a bir devralma teklifi sunmasının ardından geçen perşembe günü fiyat sıçradı. MoneyGram’ın bu teklifi kabul etmesi halinde, Stellar (XLM)’ın fiyatının artması bekleniyor.

Meme kripto para birimi Dogecoin (DOGE)

Kısa vadede bazı sıçramalar yapması beklenen Dogecoin (DOGE)’in fiyatı şu anda 0,200366 dolar. Geçen haftaya göre %6 artan DOGE, son 14 günde %11 arttı, ancak geçen ay %22 düştü. Bununla birlikte, %6,300’ün üzerinde bir kazanç kaydederek geçen yıl boyunca en iyi performans gösteren ilk 50 kripto para listesinde kalmaya devam ediyor. Dogecoin geliştiricileri, altcoin için iki büyük güncelleme üzerinde çalışıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Insidebitcoins.com/
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku