Usta Analist Ethereum ve 4 Altcoin İçin Çarpıcı Tahminlerde Bulundu!

68

Popüler kripto analisti ve yatırımcısı Michaël van de Poppe, Ethereum ve dört düşük değerli altcoin için sırada ne olduğunu haritalıyor. Yeni bir strateji oturumunda Van de Poppe, 109 bin YouTube abonesine Ethereum (ETH) için potansiyel bir yükseliş senaryosuna baktığını, çünkü 2.300 dolardan direnç kazanma tehdidinde bulunduğunu söyledi.

Ethereum 2,300 doların üstünü görebilir

Konuya ilişkin olarak Van de Poppe şu açıklamada bulundu:

Çifte dip ve düşük bir aralığımız olduğu sonucuna varabiliriz. Bunun yanında, özellikle Bitcoin düzeltici bir hamle yapacaksa, altcoin Ethereum’un 2.000 dolar civarındaki seviyeyi test etmesi ve destek için orada kalması olasılığı, yeni bir daha yüksek düşük sağlayacaktır. Bu biraz daha güç verir.

Van de Poppe lider akıllı sözleşme platformunun yükselişini sürdürerek ve destek direnci çevirerek, Ethereum’un 2,300 doların üstünü görmesini bekliyor. Van de Poppe ayrıca Bitcoin’e (VET/BTC) karşı tedarik zinciri yönetim protokolü altcoin VeChain’i yakından izliyor. Kripto analistine göre VET, bu yazımız hazırlanırken yaklaşık 0,11 dolar değerinde 0.0000027 BTC’ye ulaşma yolunda ilerliyor. Konuya ilişkin olarak kripto analisti düşüncelerini şu şekilde paylaştı:

Hala Vechain’deki yolu takip ediyoruz.

270 sat’a (0,0000027 BTC) devam etmeyi tetiklemek için yeşil tuttuğunu ama aynı zamanda 220 sat’ın (0,08 dolar) üzerine çıktığını görmek isterim.

VET/BTC Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Altcoin Quant

Ünlü yatırımcının izleme listesindeki bir diğer altcoin, birlikte çalışabilir Blockchain teknolojisi altcoin Quant. Van de Poppe’ye göre Quant, Bitcoin’e (QNT/BTC) karşı yükseliş sinyalleri veriyor ve paritenin yaklaşık 87,72 dolar değerindeki 0,0022 BTC’de desteği tuttuğu sürece ralli yapmasını bekliyor. Bu hususta ünlü analist şunları paylaştı:

Yükseliş grafiği ve buradaki trendin güzel bir devamı. Destek için 220 bin sats (0,0022 BTC) beklemesini görmek istiyorum. Bu gerçekleşirse, muhtemelen 390 bin sats’a (0,0039 BTC veya 155 dolar) devam edilebilir.

QNT/BTC Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Altcoin KAVA

Sıradaki, Bitcoin çiftinde (KAVA/BTC) merkezi olmayan zincirler arası para piyasası Kava. Van de Poppe’ye göre KAVA/BTC, 0,000144 BTC’de (5,42 dolar) direncini kırmaya hazırlanıyor ve bir sonraki direnç bölgesini yaklaşık %60’lık bir yukarı potansiyeli temsil eden 0,00023 BTC’de (9,13 dolar) hedefliyor. Van de Poppe’nin konuya ilişkin kısaca şunu belirtti:

Evet, KAVA harika gidiyor.

KAVA/BTC Kaynak: Van de Poppe/Twitter
KAVA/BTC Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Yerel kripto para birimi SXP

Son kripto para, ödeme platformu Swipe’ın yerel kripto para birimi olan altcoin SXP’dir. Van de Poppe, SXP’nin 1,65 dolardaki direnci kırdıktan sonra %57 oranında yukarı yönlü hareket çekmesini beklediğini söyledi. Usta analist bu konu hakkında şu ifadede bulundu:

Ağır bir destek bölgesinden güzel bir sıçramadan sonra yukarı doğru kırın. Kırmızı alanı geçmek ve devam etmek muhtemelen 2,25 dolar ve 2,60 dolar seviyelerinde.

SXP/BTC Kaynak: Van de Poppe/Twitter
SXP/BTC Kaynak: Van de Poppe/Twitter

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynak Dailyhodl.com
Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku